Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Korneliusz Okoń już od dekady piecze ciasta dla zawodników MSPR Siódemka

Szczycąca się kilkudziesięcioletnią tradycją Piekarnia-Cukiernia Korneliusz Okoń jest naszym wieloletnim partnerem. Mamy dobrą wiadomość! W najbliższym czasie nic w tej materii się nie zmieni. Ceniony legnicki piekarz-cukiernik nadal będzie dopieszczał podniebienia naszych młodych zawodników!

Można śmiało powiedzieć, że na specjałach Korneliusza Okonia sięgnęliśmy już po sześć medali mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. Przecież najlepszy piekarz-cukiernik w naszym mieście od blisko dekady dostarcza swoje produkty na organizowane przez nasz klub turnieje mistrzostw kraju. Ciacha od Okonia, jak widać po naszych wynikach, są dobrym paliwem dla młodych szczypiornistów! – śmieje się Zygmunt Woźniczka, dyrektor MSPR Siódemka Legnica i ceniony szkoleniowiec w jednej osobie.

W środę Korneliusz Okoń z rąk Zygmunta Woźniczki odebrał replikę złotego medalu mistrzostw Polski wywalczonego przez naszych młodzików w sezonie 2021/22. Legendarny piekarz-cukiernik przy okazji zapewnił nas, że nadal będzie grał w jednej drużynie z Siódemką. Dziękujemy!

Piekarnia-Cukiernia Korneliusz Okoń na legnickim rynku funkcjonuje od 1975 r. Dziś posiada ponad 20 sklepów firmowych w Legnicy, Lubinie, Polkowicach, Jaworze, Złotoryi i Żarowie.

WIĘCEJ INFORMACJI O FIRMIE KORNELIUSZA OKONIA ZNAJDZIECIE TUTAJ →

cukierniaokon.pl

Facebook/Piekarz Cukiernik Okoń