Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Podziękowaliśmy trzem byłym zawodnikom Siódemki Miedź Huras

Trzech byłych zawodników Siódemki Miedź Huras: Mateusz Płaczek, Marcin Jaśkowski i Kacper Pawłowski, wyjechało w miniony piątek z Legnicy co prawda bez punktów, ale za to z okolicznościowymi statuetkami.

Przed ligowym meczem z Realem Astromal Leszno miała miejsce miła uroczystość. W zespole naszych rywali występuje aż trzech naszych byłych zawodników, nadarzyła się więc okazja, by symbolicznie podziękować im za godne bronienie barw MSPR Siódemka.

Okolicznościowe statuetki wręczyli prezes naszego klubu Martin Huras, dyrektor Zygmunt Woźniczka oraz członek komisji rewizyjnej MSPR Siódemka, prezes Hodowli Roślin Snowidza sp. z o.o. Eugeniusz Cukrowicz.

Marcin Jaśkowski

Mateusz Płaczek występował w naszej drużynie aż przez sześć sezonów, w latach 2014-2020. Marcin Jaśkowski zaliczył w barwach Siódemki Miedź Huras trzy sezony (2019-2022), a Kacper Pawłowski grał dla nas przez dwa ostatnie sezony (2020-2022).

Panowie, raz jeszcze DZIĘKUJEMY!

Kacper Pawłowski
Mateusz Płaczek

FOT. Dawid Sołtys (e-legnickie.pl)