Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Złoty medal mistrzostw Polski młodzików dla firmy PHU MAXKOL

W przerwie piątkowego meczu I ligi z Realem Astromal Leszno kolejny partner naszego klubu otrzymał replikę złotego medalu wywalczonego przez młodzików Siódemki Huras Legnica w mistrzostwach Polski w sezonie 2021/22.

Złoty medal trafił do gabloty Zenona Koleśnika, prezesa Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego MAXKOL. W piątkowy wieczór wierny kibic naszego klubu i miłośnik piłki ręcznej odebrał replikę krążka w kolorze cennego kruszczcu z rąk dyrektora MSPR Siódemka, Zygmunta Woźniczki.

PHU MAXKOL to legnicka firma z wieloletnią tradycją. Na rynku istnieje od 1984 r. W swoim portfolio ma realizację wielu dużych inwestycji w naszym mieście. M.in. remonty Zespoły Szkół Integracyjnych czy Zespołu Placówek Specjalnych.