Przegrana juniorów młodszych. Chrobry wziął rewanż za mecz w Głogowie

Siódemka Huras Legnica uległa 22:27 Chrobremu Głogów w meczu 8. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Niedzielny mecz w hali „Henrykówki” miał dwa oblicza.

Pierwsza połowa należała do zespołu trenera Adama Skrabani. Siódemka Huras wypracowała przewagę sześciu bramek i z optymizmem czekaliśmy na drugą część meczu. Niestety, po przerwie nasza gra „stanęła”. W drugiej połowie zdobyliśmy zaledwie … 8 bramek! Regularnie za to obijaliśmy słupki i poprzeczkę. Szwankowała też gra w obronie.

W efekcie Chrobry odrobił straty (wyrównał w 47 min. – 18:18), a potem zaczął uciekać z wynikiem, by ostatecznie wygrać w Legnicy 27:22. Głogowianie tym samym zrewanżowali się naszej drużynie za porażkę 26:29 we własnej hali na inaugurację sezonu.

Siódemka Huras mimo przegranej zachowała drugie miejsce w tabeli. W niedzielę 4 grudnia czeka ją derbowy mecz z EuCO UKS Dziewiątka Legnica.

SIÓDEMKA MIEDŹ LEGNICA – CHROBRY GŁOGÓW 22:27 (14:8)

SIÓDEMKA: Zembrzycki – Stefaniak 5, Kałka 1, Martka, K. Bielewicz 6, Witkowski 2, Maciejewski 4, Sinicki 4, Lambert. Karne: 1/1. Kary: 4 min.

PRZEBIEG MECZU: 4:1 (5), 7:4 (10), 9:5 (15), 10:5 (20), 12:6 (25), 14:8 (30), 16:9 (35), 16:14 (40), 17:16 (45), 18:19 (50), 20:22 (55), 22:27 (60).