Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

W lidze juniorów młodszych też derby. Rezerwy jadą do lidera II ligi

Wydarzeniem weekendu są oczywiście pierwszoligowe derby Legnicy, ale warto wiedzieć, że o punkty zagrają również nasi juniorzy młodsi oraz występująca w II lidze drużyna rezerw. Ba! W niedzielę szykuje się derbowa dogrywka!

W niedzielę 4 grudnia w hali ZSTiO przy ul. Złotoryjskiej Siódemka Huras podejmie EuCO UKS Dziewiątka Legnica w ramach 9. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Początek meczu o godz. 10.00. Jeśli więc komuś po sobocie będzie mało, zapraszamy na kolejny derbowy pojedynek! Dodajmy, że podobnie, jak w przypadku seniorów, tu również zdecydowanym faworytem jest nasza drużyna, która jest wiceliderem, Dziewiątka zaś okupuje ostatnie miejsce w tabeli.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Dzień wcześniej, w sobotę 3 grudnia kolejny mecz w II lidze rozegrają rezerwy Siódemki Miedź Huras. Podopiecznych trenera Piotra Będzikowskiego czeka nie lada wyzwanie, bo nie dość, że zmierzą się na wyjeździe z liderem tabeli Żagwią Dzierżoniów, to jeszcze bez posiłków z pierwszego zespołu, który w tym samym czasie rozgrywać będzie mecz z Dziewiątką. Spotkanie w Dzierżoniowie rozpocznie się o godz. 15.00.

TABELA II LIGI