Chłopcy Siódemki Huras wygrali w Głogowie! Świetna druga połowa

Siódemka Huras Legnica pokonała 18:9 Chrobrego Głogów w meczu 6. kolejki Dolnośląskiej Ligi Chłopców. To drugie w sezonie zwycięstwo podopiecznych trenera Tomasza Szporki.

Pierwsza połowa meczu w Głogowie była bardzo wyrównana. Do 14 min. na prowadzenie byli miejscowi (4:2), potem jednak nasza drużyna zanotowała serię pięciu kolejnych trafień i na przerwę schodziła wygrywając 7:4. W drugiej połowie na parkiecie rządzili i dzielili już podopieczni trenera Tomasza Szporki. Tę część meczu Siódemka wygrała 11:5! Ostatecznie zwyciężyła w Głogowie 18:9 po raz drugi w tym sezonie ciesząc się z kompletu punktów.

Gratulacje dla naszej najmłodszej ligowej ekipy ‼️

CHROBRY GŁOGÓW – SIÓDEMKA HURAS LEGNICA 9:18 (4:7)

SIÓDEMKA: Theo. Taiwo, Jopkiewicz – Stanio 1, Król, Rogowski 1, Surel 4, Kostrzewa, Cirka, Michalski 1, Werner 1, Godlewski 2, Olszowy 2, Dworak, Oleksiak 1, Zemła, Makar 4. Karne: 2/2. Kary: 0 min.

PRZEBIEG MECZU: 1:1 (5), 2:1 (10), 4:3 (15), 4:7 (20), 4:10 (25), 5:13 (30), 6:17 (35), 9:18 (40).