Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

HANDBALLTALK #1. Adam Skrabania – pożegnanie klubowej legendy [WYWIAD]

Zapraszamy na rozmowę z Adamem Skrabanią, byłym zawodnikiem ASPR Zawadzkie, Azotów Puławy i Siódemki Miedź Huras Legnica, czterokrotnym brązowym medalistą PGNiG Superligi, zdobywcą 804 bramek w elicie oraz 463 w I lidze. Bez dwóch zdań – jednym z najlepszych zawodników w historii naszego klubu.

Dlaczego awans do play offów PGNiG Superligi z Siódemką był większym przeżyciem niż cztery medale? Jak wyglądały testy w Legnicy u trenera Edwarda Strząbały? Czy 7. miejsce Siódemki w superlidze w 2012 r. było cudem? Czy z kariery można było wycisnąć jeszcze więcej? Dlaczego nigdy nie zagrał w reprezentacji? Czy w przyszłości zostanie trenerem pierwszej drużyny Siódemki?

Obejrzyjcie pierwszy odcinek naszego klubowego programu HANDBALLTALK → 🎥🎙️