Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Plan przygotowań do drugiej części sezonu. Zagramy dwa sparingi

W czwartek nasi pierwszoligowcy spotkali się na ostatnich w tym roku zajęciach. Świąteczna przerwa potrwa do 2 stycznia. Tego dnia rozpoczną miesięczny okres przygotowawczy.

Zawodnicy otrzymali od sztabu 10 dni wolnego, ale przez ten czas pracować będą indywidualnie. We wtorek 2 stycznia nasza drużyna rozpocznie przygotowania do drugiej części sezonu. Przez cztery tygodnie podopieczni trenera Tomasza Górecznego będą pracować w hali przy ul. Lotniczej.

Naszą drużynę czekają dwa mecze sparingowe ze Śląskiem Wrocław. Pierwsza potyczka z piątą aktualnie ekipą Ligi Centralnej – w czwartek 12 stycznia w Legnicy. Druga – w środę 18 stycznia we Wrocławiu.

Do gry o punkty wrócimy w sobotę 28 stycznia, kiedy to w Legnicy rozegramy arcyważny mecz w kontekście walki o awans, z liderem tabeli – GOKiS-em Kąty Wrocławskie. Będzie to absolutny hit, wszak zmierzą się dwie najlepsze drużyny grupy B I ligi, które w tym roku solidarnie zgromadziły po 33 punkty. Drużyna z Kątów Wr. wyprzedza nas o włos, a konkretnie minimalnie korzystniejszym bilansem bramkowym (GOKiS – plus 106, Siódemka – plus 104).

Dodajmy, że już w środę 4 stycznia zaległy mecz rozegrają drugoligowe rezerwy Siódemki Miedź Huras. O godz. 19.30 w hali przy ul. Lotniczej podejmą Moto-Jelcz Oława.