Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

REZERWY SIÓDEMKI KOŃCZĄ PIERWSZĄ CZĘŚĆ SEZONU MECZEM Z LIDEREM II LIGI

Siódemka Miedź Huras II Legnica podejmie Orlika Brzeg. Mecz z liderem grupy B południowo-zachodniej II ligi w niedzielę 15 stycznia o godz. 15.00 w hali „Henrykówki” przy ul. Złotoryjskiej.

Niedzielny mecz zakończy pierwszą część sezonu w grupie 1 II ligi. Druga faza rozgrywek toczyć się będzie z podziałem na grupę finałową oraz grupę spadkową. Rezerwy Siódemki Miedź Huras, bez względu na wynik starcia z Orlikiem Brzeg, będą rywalizować w tej drugiej, o miejsca 9-16. Zespół z Brzegu walczyć będzie natomiast o awans do I ligi. Do Legnicy Orlik przyjedzie jako lider grupy B, co sprawia, że będzie faworytem spotkania.

TABELA II LIGI

Dla juniorów występujących w drugoligowych rezerwach niedzielna potyczka będzie dobrym przetarciem przed przyszłotygodniowym turniejem 1/16 finału mistrzostw Polski w Kielcach. Zapraszamy kibiców w niedzielne popołudnie do „Henrykówki”. Wstęp wolny!

14. KOLEJKA II LIGI | SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS II LEGNICA – ORLIK BRZEG | NIEDZIELA (15 STYCZNIA) | GODZ. 15.00 | HALA ZSTiO PRZY UL. ZŁOTORYJSKIEJ.

🔴 TRANSMISJA LIVE →