Najnowsze informacje z klubu

JUNIORZY MŁODSI GÓRĄ W STARCIU Z ZAGŁĘBIEM. WYSOKA WYGRANA!

Siódemka Huras Legnica pokonała 37:18 SMS Zagłębie II Lubin w meczu 11. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Podopieczni trenera Adama Skrabanii umocnili się na drugim miejscu w tabeli.

Siódemka była zdecydowanym faworytem niedzielnego spotkania i z roli tej wywiązała się w 100 procentach. Nasz zespół przez 60 minut kontrolował wydarzenia na parkiecie „Henrykówki”, konsekwentnie powiększając przewagę. Na przerwę ekipa trenera Adama Skrabanii schodził z 8 bramkami na plusie. W drugiej połowie nie było mowy o zaciąganiu hamulców – dystans rósł z minuty na minutę, by wraz z końcową syreną osiągnąć 19 trafień.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Nasi zawodnicy byli skuteczni, o czym świadczy aż 37 rzuconych bramek, ale warto też podkreślić świetną postawę w bramce Filipa Krzywickiego, który mecz zakończył ze skutecznością obron na poziomie 72 procent!

Następny mecz nasi juniorzy młodsi rozegrają już w środę 18 stycznia, na wyjeździe z ŚKPR-em Świdnica (godz. 17.30).

SIÓDEMKA HURAS LEGNICA – SMS ZAGŁĘBIE II LUBIN 37:18 (16:8)

SIÓDEMKA: Zembrzycki, Krzywicki, Zawierucha – Kiedrzyński 4, Mieleszczenko 4, Stefaniak 2, Kałka 2, Martka 1, Wita 1, Młyńczak 1, K. Bielewicz 1, Witkowski 5, Maciejewski 8, B. Bielewicz, Sinicki 8. Karne: 0/0. Kary: 2 min.

PRZEBIEG MECZU: 4:1 (5), 5:3 (10), 9:5 (15), 10:6 (20), 13:7 (25), 16:8 (30), 20:9 (35), 22:10 (40), 26:10 (45), 29:12 (50), 32:15 (55), 37:18 (60).