Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

ZBLIŻA SIĘ HITOWY MECZ I LIGI – PLAKATY, KONKURSY, SPRZĘT KIBICA

Mecz Siódemka Miedź Huras Legnica – GOKiS Kąty Wrocławskie zbliża się wielkimi krokami. Do starcia wicelidera z liderem tabeli grupy B I ligi dojdzie już w sobotę 28 stycznia o godz. 18.30 w hali OSiR przy ul. Lotniczej w Legnicy. Bądźcie tego wieczoru ósmym zawodnikiem Siódemki!

To będzie arcyważny mecz w kontekście walki o awans do Ligi Centralnej. Zmierzą się bowiem dwie najlepsze drużyny w grupie B I ligi. Zarówno GOKiS, jak i Siódemka Miedź Huras zgromadziły po 33 punkty. Nasi rywale z Kątów Wrocławskich są liderem tabeli dzięki lepszemu bilansowi bramek – dokładnie o 3 trafienia. 28 stycznia przy Lotniczej emocji na pewno więc nie zabraknie!

Na kibiców w hali przy ul. Lotniczej czekać będą nie tylko sportowe wrażenia ⚠️

● Przygotowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! Wkrótce ogłosimy je na naszej stronie internetowej, śledźcie też klubowe profile na Facebooku i Instagramie.

● Mamy też dla Was „uzbrojenie” kibica w postaci klaskaczy 👏i trąbek 🎺.

Póki co, ruszyliśmy z akcją plakatową. W Legnicy pojawiły się już afisze, na których hitowy mecz promują czołowi strzelcy I ligi – Michał Czarnecki i Patryk Rogaczewski. Nasz skrzydłowy na koncie ma już 87 bramek. Skrzydłowy z Kątów Wrocławskich – 90. Przyznacie, że pojedynek tych snajperów, tak jak i cały mecz, zapowiada się ekscytująco?