MECZ JAK KOLEJNY DZIEŃ W SZKOLE. WYSOKA WYGRANA MŁODZIKÓW

Siódemka Huras Legnica wygrała 42:24 z Chrobrym II Głogów w rozegranym we wtorkowy wieczór meczu 16. kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Starcie lidera z ostatnią drużyną w tabeli przebiegało zgodnie z przewidywanym scenariuszem.

Przyjezdnym sił i argumentów na wyrównaną walkę starczyło raptem na kwadrans. Po 15 min. Siódemka Huras wygrywała tylko 12:9. Potem lider wrzucił jednak wyższy bieg i jeszcze przed przerwą zdołał uciec z wynikiem na dystans 8 bramek. W drugiej połowie mecz w hali przy ul. Wierzyńskiego przebiegał pod znakiem pełnej kontroli podopiecznych trenera Zygmunta Woźniczki, którzy ostatecznie zwyciężyli 42:24.

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Siódemka Huras zajmuje w tabeli ligi wojewódzkiej pierwsze miejsce. 25 stycznia nasza drużyna podejmie Śląsk Wrocław (hala przy ul. Wierzyńskiego, godz. 16.50), a na koniec zagra na wyjeździe z Chrobrym Żórawina (4 lutego).

SIÓDEMKA HURAS LEGNICA – CHROBRY II GŁOGÓW 42:24 (22:14)

SIÓDEMKA: Zemła, Taiwo, Kucharski – Kiedrzyński 10, W. Będzikowski 4, Mieleszczenko 6, Grabowski 1, Wita 5, Młyńczak 1, Misztal, B. Bielewicz 4, Wilczyński 7, Kruszelnicki 2, Tarnawski, Paterek, Zieliński 2. Karne: 2/0. Kary: 6 min.

PRZEBIEG MECZU: 5:3 (5), 9:6 (10), 12:9 (15), 18:11 (20), 22:14 (25), 26:16 (30), 31:17 (35), 34:20 (40), 37:22 (45), 42:24 (50).