Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

ŚLĄSK WROCŁAW LEPSZY W SPARINGU. ZA TYDZIEŃ WRACAMY DO GRY O PUNKTY

Siódemka Miedź Huras Legnica przegrała 28:35 ze Śląskiem Wrocław w meczu kontrolnym rozegranym w środowy wieczór w hali przy ul. Lotniczej. Dla naszej drużyny był to ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek I ligi.

Siódemka Miedź Huras zagrała znacznie lepiej niż w pierwszym, ubiegłotygodniowym sparingu we Wrocławiu. Co prawda przegraliśmy 28:35, to jednak przed drugą częścią sezonu optymizmem napawa postawa naszego zespołu w drugiej połowie środowej gry kontrolnej.

Na tle bardzo mocnego Śląska, który pokazał w Legnicy, że jego miejsce w czołówce tabeli Ligi Centralnej nie jest przypadkowe, podopieczni trenera Tomasza Górecznego przez spore fragmenty spotkania prezentowali się więcej niż solidnie.

W naszym zespole zabrakło Łukasza Mazura i Dominika Nowosielskiego, którzy narzekają na drobne urazy. Od razu uspakajamy – obaj powinni być gotowi do gry w meczu ligowym. A ten, już w sobotę 28 stycznia. Tego dnia, o godz. 18.30 podejmiemy przy ul. Lotniczej GOKiS Kąty Wrocławskie. Już dziś zapraszamy Was na ten ligowy hit!

SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS LEGNICA – ŚLĄSK WROCŁAW 28:35 (11:20)

SIÓDEMKA: Stachurski – Przybylak 1, Kuliński 3, Stańko 4, Czarnecki 4, Pacuła 1, Kruszelnicki 2, Pacek 4, Siwak 2, Kochlewski 1, zawodnik testowany 6, Grozdek, Klimaszewski, Wita.