Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE PARTNEREM SIÓDEMKI MIEDŹ HURAS LEGNICA!

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że powiększyło się grono firm i instytucji wspierających nasz klub. Nowym partnerem MSPR Siódemka zostały KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE S.A. Witamy na pokładzie!

Koleje Dolnośląskie to spółka należąca do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego z siedzibą w Legnicy. W tym roku obchodzi swoje 15-lecie. Warto zaznaczyć, że w 2022 r. dolnośląski przewoźnik ustanowił rekord w historii swojej działalności – Koleje Dolnośląskie przewiozły 16 mln pasażerów!  

W tym roku odbędzie się 100-milionowa podróż. Powinno do niej dojść na przełomie kwietnia i maja, chyba że podróżni znowu pozytywnie zaskoczą i jeszcze częściej, niż dotychczas będą wybierać kolej jako środek transportu po Dolnym Śląsku – informuje Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

Koleje Dolnośląskie są jednym z największych i najlepszych regionalnych przewoźników w Polsce. Marszałkowska spółka może pochwalić się nowoczesnym taborem. Jej pociągi jeżdżą nie tylko po województwie dolnośląskim. Żółto-biało-czarnymi szynobusami dojedziemy również do Czech i Niemiec.

Materiały reklamujące Koleje Dolnośląskie pojawią się w hali przy ul. Lotniczej już 28 stycznia, podczas hitowego meczu z GOKiS-em Kąty Wrocławskie. Banery promujące marszałkowską spółkę zobaczycie też na naszych targowiskach. Informacje o Kolejach Dolnośląskich publikować będziemy również w klubowych mediach.