Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

CZAS NA RUNDĘ REWANŻOWĄ. W SOBOTĘ ZAGRAMY Z GRUNWALDEM POZNAŃ!

Już w sobotę 4 lutego, Siódemka Miedź Legnica podejmie Grunwald Poznań. Mecz 14. kolejki grupy B I ligi rozpocznie się o godz. 18.30 w hali OSiR przy ul. Lotniczej 52 w Legnicy. Zapraszamy!

Po ubiegłotygodniowej porażce z GOKiS-em Kąty Wrocławskie na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek, nasza drużyna plasuje się w ligowej tabeli na 2. miejscu. Podopieczni trenera Tomasza Górecznego są podrażnieni stratą punktów w tym ważnym meczu i zapowiadają, rehabilitację przed legnicką publicznością, która przed tygodniem tak przecież dopisała.

We wrześniu, na inaugurację sezonu w Poznaniu mieliśmy ciężką przeprawę, ale wygraliśmy 31:28. Nie wyobrażamy sobie, by w rewanżu było inaczej, choć „Wojskowi” to więcej niż solidna ekipa i tanio skóry przy Lotniczej na pewno nie sprzeda. Dodajmy, że w minioną sobotę Grunwald wygrał na trudnym terenie, w Świdnicy.

Na półmetku ligowej kampanii poznaniacy w tabeli są na 6. miejscu. Do podium tracą jednak tylko dwa punkty, choć z gry o awans chyba raczej się już wypisali. Siódemka Miedź Huras przeciwnie. Dlatego na kolejną stratę punktów pozwolić sobie już nie może.

14. kolejka grupy B I ligi | Sobota, 4 lutego| Godz. 18.30 | Hala OSiR przy ul. Lotniczej 52 w Legnicy.

🎥 TRANSMISJA LIVE → TUTAJ

FOT. Bożena Ślepecka (e-legnickie.pl)