Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

GEBRÜDER PETERS I MSPR SIÓDEMKA NADAL BĘDĄ GRAĆ RAZEM DLA LEGNICY

Z ogromną radością informujemy, że Gebrüder Peters Polska i MSPR Siódemka Legnica przedłużyły umowę sponsorską do stycznia 2024 r. Logo bawarskiej firmy od początku bieżącego sezonu widnieje na koszulkach naszej pierwszoligowej drużyny.

Obecnie obowiązująca umowa wygasła z końcem stycznia br. Gebrüder Peters zdecydował się kontynuować współpracę z naszym klubem. W czwartek nową umowę, obowiązującą do stycznia 2024 r. parafowali Piotr Charańczuk, prokurent Gebrüder Peters Polska oraz Martin Huras, prezes MSPR Siódemka Legnica i dyrektor klubu Zygmunt Woźniczka.

GEBRÜDER PETERS – FIRMA ZE 120-LETNIĄ TRADYCJĄ

Firma Gebrüder Peters istnieje od 1903 r. W Legnicy swój oddział ma od 14 lat. Nasz partner specjalizuje się w instalacjach typu fotowoltaika, fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla firm i dla rolnictwa. Zajmuje się również elektrotechniką. Firma ma dziś cztery oddziały w Niemczech, a także w Belgii (w Brukseli) oraz Polsce. 

Legnicki oddział zajmuje się przede wszystkim działalnością na rynku energii odnawialnej w zakresie sprzedaży i montażu urządzeń fotowoltaicznych, wykonywaniem instalacji elektrycznych oraz pozyskiwaniem polskich pracowników na rynek niemiecki.

WIĘCEJ O GEBRÜDER PETERS → TUTAJ !!!

Warto dodać, że Gebrüder Peters Polska jest sprawdzonym partnerem naszego sponsora tytularnego, Huras – Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych. W 2020 r. zrealizowała dla niego farmę fotowoltaiczną o mocy 50 kWh. W 2023 r. Gebrüder Peters Polska postawi drugą „słoneczną elektrownię”, tym razem na dachu nowej hali Hurasa. Jej planowana moc to 120 kWh.

Prokurent Gebrüder Peters Polska, Piotr Charańczuk i Zygmunt Woźniczka, dyrektor MSPR Siódemka