Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

W NIEDZIELĘ MECZ REZERW. DO LEGNICY PRZYJEDZIE HAGARD STRZAŁKOWO

Siódemka Miedź Huras II Legnica podejmie Hagard Strzałkowo w ramach 15. kolejki grupy 1 II ligi. Mecz w niedzielę 19 lutego w hali Henrykówki przy ul. Złotoryjskiej 144. Początek o godz. 16.30. Wstęp wolny.

Niedzielnym meczem rezerwy Siódemki Miedź Huras rozpoczną rywalizację w grupie spadkowej, w której po podziale ligi, jest liderem. Z fazy zasadniczej podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego „zabrali” bowiem aż 12 punktów. O degradację do III ligi, jak pokazuje tabela, martwić się więc raczej nie musimy.

TABELA GRUPY SPADKOWEJ II LIGI

Takiego komfortu nie ma nasz najbliższy rywal. Hagard Strzałkowo jest beniaminkiem II ligi, a o pozostanie w niej czeka go zacięta walka. Ekipa z województwa wielkopolskiego zajęła w swojej grupie dopiero 7. miejsce gromadząc 12 punktów. Do drugiej fazy sezonu Hagard przystępuje z połową tego dorobku, co daje mu przedostatnią – 6. lokatę w grupie spadkowej.

Zapraszamy w niedzielne popołudnie do hali przy ul. Złotoryjskiej 144. Dla kibiców, którzy nie dotrą do Henrykówki, przeprowadzimy transmisję LIVE. Mecz obejrzycie na naszym kanale YouTube → TUTAJ.