Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

MŁODZIEŻ SIÓDEMKI HURAS ODEBRAŁA MEDALE – ZDJĘCIA Z CEREMONII

Przy okazji sobotniego meczu I ligi z Zewem Świebodzin trzy nasze drużyny młodzieżowe zostały udekorowane medalami zakończonych niedawno mistrzostw Dolnego Śląska. W ceremonii udział wzięli: prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski, wiceprezes Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej Jan Biłyk, prezes MSPR Siódemka Martin Huras oraz prezes Hodowli Roślin Snowidza Eugeniusz Cukrowicz.

Brązowe medale mistrzostw województwa odebrali nasi juniorzy (trener Piotr Będzikowski). Natomiast krążki złote otrzymali juniorzy młodsi i młodzicy Siódemki Huras Legnica. Przypomnijmy, że drużyny trenera Adama Skrabani i Zygmunta Woźniczki przygotowują się obecnie do startu w mistrzostwach Polski.

Jak zapewnił nas obecny na sobotniej ceremonii wiceprezes DZPR Jan Biłyk, nasz klub będzie organizatorem turniejów 1/16 finału w obydwu kategoriach wiekowych.

FOTORELACJA Z MEDALOWEJ CEREMONII → TUTAJ.

FOT. Radosław Starczewski, Dawid Sołtys (e-legnickie.pl)