Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

POZNALIŚMY PRZECIWNIKÓW W 1/16 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

W Warszawie rozlosowano grupy 1/16 finału Pucharu ZPRP Młodzików, czyli mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Turniej grupy B zostanie rozegrany w hali OSiR przy ul. Lotniczej w Legnicy! Z kim naszej drużynie przyjdzie się zmierzyć?

O awans do kolejnej rundy Siódemka Huras rywalizować będzie z mistrzem województwa podkarpackiego – SRS Przemyśl, wicemistrzem województwa śląskiego – Zagłębiem Sosnowiec oraz wicemistrzem województwa kujawsko-pomorskiego – MKS-em Grudziądz. Awans do 1/8 finału uzyskają dwie najlepsze drużyny turnieju.

Turnieje 1/16 finału mistrzostw Polski młodzików (8 grup, 32 drużyny) zostaną rozegrane w dniach 31 marca – 2 kwietnia.

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie tytuł mistrza Polski w tej kategorii wiekowej wywalczyła Siódemka Huras Legnica pod wodzą trenera Zygmunta Woźniczki. Co prawda kilku zawodników ze złotej drużyny przeszło do juniorów młodszych, ale i tak z występami młodzików na krajowych parkietach wiążemy spore nadzieje.

Przypomnijmy, że nasza drużyna w efektownym stylu triumfowała w lidze wojewódzkiej wygrywając 17 z 18 meczów. Tak jak w minionych rozgrywkach prowadzi ją doskonale znany trener Zygmunt Woźniczka.

O szczegółach dot. organizowanego przez nas turnieju 1/16 finału będziemy informować na bieżąco.

Siódemka Huras Legnica – mistrz Polski młodzików 2022