Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

LETNI PARK WODNY AQUAFUN PRZYGOTOWUJE SIĘ DO SEZONU [NASZ PARTNER]

Wraz z pierwszymi dniami wiosny na kompleksie basenów odkrytych Aquafun Legnica rozpoczęło się przygotowanie obiektu do otwarcia w sezonie letnim 2023.

Nasi technicy  przystąpili do prac przygotowawczych. Prowadzane jest serwisowanie całego systemu technologii wody basenowej, przeglądy techniczne, jak też uruchomienie urządzeń po okresie hibernacji zimowej. A wszystko po to aby nasi goście mogli tu spędzać letnie dni, popołudnia i weekendy w sposób bezpieczny i przyjemny. Jeżeli pogoda na to pozwoli baseny będą gotowe na otwarcie już w majowe weekendy – mówi Monika Karubin ze Strefy Aktywności Gospodarczej.

Jakie inne prace będą wykonywane? Zostaną wyczyszczone po zimie niecki basenowe, rynny przelewowe, poszczególne elementy wodnego placu zabaw i kompleksu zjeżdżalni. W najbliższym czasie porządkowany będzie teren zewnętrzny.

– Zespół Aquafun odpowiedzialny za wszelkie prace serwisowe, porządkowe czy organizacyjne dba o to aby nasz obiekt był przede wszystkim bezpieczny, ale też atrakcyjny do spędzania wolnego czasu – dodaje Monika Karubin.

W sezonie 2022 Aquafun Legnica odwiedziło blisko 65 tys. gości. Obiektem zarządza Strefa Aktywności Gospodarczej, miejska spółka, która jest partnerem MSPR Siódemka Legnica.

FOT. Urząd Miasta Legnicy