Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

JUNIORZY MŁODSI SIÓDEMKI HURAS WYSTĄPILI W TURNIEJU W KOŚCIANIE

W ramach przygotowań do mistrzostw Polski nasza drużyna juniorów młodszych zagrała w turnieju towarzyskim w Kościanie. Podopieczni trenera Adama Skrabanii rozegrali tam cztery spotkania.

Siódemka Huras wygrała 18:14 z Chrobrym Głogów, 24:10 z Tęczą Folplast Kościan i 18:14 ze Śląskiem Forza Akademia Wrocław. Uległa natomiast Gwardii Opole 16:17. Co prawda wyniki  (grano dwa razy po 15 minut) i końcowa klasyfikacja turnieju była sprawą absolutnie drugorzędną, ale odnotujmy, że nasz zespół zajął drugie miejsce. Pierwszy był Chrobry Głogów, a trzecia Gwardia Opole.

Tytuł MVP turnieju przyznano naszemu rozgrywającemu Miłoszowi Maciejewskiemu. Nagrodę dla najlepszego zawodnika Siódemki Huras otrzymał z kolei Alan Kałka.

Bardzo pożyteczny turniej podczas którego mieliśmy okazję na przetestowanie różnych rozwiązań pod kątem zbliżającej się rywalizacji w mistrzostwach kraju – tak podsumował sobotni wyjazd do Kościana trener Adam Skrabania.

Rywalizację w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych nasza drużyna rozpocznie od turnieju 1/16 finału, który rozegrany zostanie w dniach 14-16 kwietnia w Legnicy.

Miłosz Maciejewski – MVP turnieju
Alan Kałka – najlepszy zawodnik w naszej drużynie
Trener Adam Skrabania (drugi od prawej) z turnieju w Kościanie jest bardzo zadowolony