Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

RUSZAJĄ MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH. GRAMY PRZY LOTNICZEJ!

W najbliższy weekend (14-16 kwietnia) będziemy gospodarzem turnieju grupy E 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. O awans do kolejnej rundy powalczymy z Acana Moto-Jelcz Oława, Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl i MKS Brodnica.

Turniej w hali OSiR przy ul. Lotniczej ruszy w piątkowe popołudnie. Jako pierwsze na parkiet wyjdą drużyny z Oławy i Przemyśla. Siódemka Huras rozpocznie zmagania o godz. 17.30 od starcia z MKS Brodnica (wicemistrz województwa kujawsko-pomorskiego). W sobotę nasza drużyna zagra z Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl (wicemistrz województwa podkarpackiego), a w niedzielę z Acana Moto-Jelczem Oława (mistrz województwa opolskiego). Oba te mecze o godz. 12.00. Pełna turniejowa rozpiska poniżej.

Siódemka Huras Legnica awans do rozgrywek centralnych wywalczyła sięgając po tytuł mistrza Dolnego Śląska. Przypomnijmy, że podopieczni trenera Adama Skrabani wyprzedzili w tabeli ligi wojewódzkiej Zagłębie Lubin, Chrobrego Głogów i Śląsk Wrocław. Do rywalizacji w mistrzostwach Polski nasza drużyna przystąpi wzmocniona czterema zawodnikami na co dzień uczących się i trenujących w SMS. Mowa o Macieju Świechowskim, Andrew Taiwo, Oliwierze Wojsie i Marcelu Makarze.

Awans do 1/8 finału uzyskają dwie najlepsze drużyny turnieju. Teoretycznie najgroźniejszym rywalem wydaje się być drużyna z Oławy, która w tym sezonie występowała w lidze opolskiej i wygrała ją nie tracąc nawet punktu. SRS Przemyśl w lidze podkarpackiej wyraźnie przegrał rywalizację ze Stalą Mielec. Natomiast MKS Brodnica w lidze kujawsko-pomorskiej był dopiero 4. (na 6 drużyn), ale do mistrzostw kraju dostał się wygrywając baraże. Wstęp na wszystkie mecze wolny! Ponadto turniej będziemy transmitować na YouTube.

Link do transmisji LIVE → https://www.youtube.com/@rssportvideo/streams