Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

MICHAŁ CZARNECKI W TOP 3 LIGOWYCH STRZELCÓW – AKTUALNA KLASYFIKACJA

W cieniu walki o zwycięstwo w grupie B I ligi i awans do barażów toczy się rywalizacja o koronę króla strzelców. Szanse na  nią wciąż ma nasz skrzydłowy Michał Czarnecki, który w tym sezonie zdobył już 165 bramek.

„Czarny” w tym sezonie imponuje regularnością. 165 bramek uzbierał w 21 ligowych meczach. To oznacza, że średnio w jednym meczu zdobywa 7,85 bramki. Na trzy kolejki przed końcem sezonu nasz leworęczny skrzydłowy wskoczył na podium klasyfikacji strzelców. Aktualnie jest trzeci. Do dwóch lidera i wicelidera zestawienia traci jednak niewiele.

Na pierwszym miejscu klasyfikacji od dłuższego czasu znajduje się rozgrywający Jędrzej Jasiński z Zewu Świebodzin, który na koncie ma 173 bramki (8,65 bramki na mecz). Drugi jest Marcin Jaśkowski z Realu Astromal Leszno. Nasz były rozgrywający w tym sezonie rzucił już 170 bramek (7,39 bramki).

KLUBOWA KLASYFIKACJA STRZELCÓW → TUTAJ.

Tuż za podium są Patryk Rogaczewski z GOKiS-u Kąty Wrocławskie (164 bramki), Daniel Jendryca z Olimpu Grodków (160 bramek) oraz Artur Dymkowski z Trójki Nowa Sól, którego strata do najlepszej trójki jest już znaczna (130 bramek).

Pełną klasyfikację strzelców grupy B I ligi znajdziecie na stronie ZPRP → TUTAJ.

Przed naszą drużyną jeszcze trzy ligowe mecze – z Tęczą Folplast Kościan (6 maja), Wolsztyniakiem Wolsztyn (13 maja) i GOKiS-em Kąty Wrocławskie (20 maja).