Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

W WEEKEND MŁODZICY SIÓDEMKI HURAS GRAJĄ O ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

W dniach 5-7 maja w hali OSiR przy ul. Lotniczej rozegrany zostanie turniej 1/8 finału Pucharu Polski ZPRP młodzików. Nasza drużyna o awans do najlepszej ósemki mistrzostw kraju w tej kategorii wiekowej walczyć będzie ze AS Wesoła Warszawa, UKS Banino i Spartą Oborniki Wielkopolskie.

W miniony weekend do TOP 8 krajowego czempionatu awansowali nasi juniorzy młodsi. Teraz o taki sam sukces powalczą młodzicy. Przypomnijmy, że w tej kategorii wiekowej w poprzednim sezonie zostaliśmy mistrzami Polski. W obecnej kampanii aspiracje trenera Zygmunta Woźniczki i jego podopiecznych sięgają również wysoko, bo co najmniej Final Four. Tyle że droga do turnieju finałowego wciąż jest daleka.

W 1/16 finału nasza drużyna nie miała żadnych problemów, wysoko wygrywając z SRS Przemyśl, MKS Grudziądz i Zagłębiem Sosnowiec. Tym razem poprzeczka z pewnością będzie zawieszona wyżej. Nie zmienia to faktu, że podopieczni Zygmunta Woźniczki będą faworytem turnieju 1/8 finału. Tym bardziej, że będą posiadać atut własnej hali i publiczności.

Program turnieju grupy J w Legnicy (hala OSiR przy ul. Lotniczej):

Piątek (5 maja)

Godz. 15.45: Sparta Oborniki Wlkp. – UKS Banino

Godz. 17.30: Siódemka Huras Legnica – AS Wesoła Warszawa

Sobota (6 maja)

Godz. 10:15: AS Wesoła Warszawa – Sparta Oborniki Wlkp.

Godz. 12.00: Siódemka Huras Legnica – UKS Banino

Niedziela (7 maja)

Godz. 10.15: UKS Banino – AS Wesoła Warszawa

Godz. 12.00: Siódemka Huras Legnica – Sparta Oborniki Wlkp.

Wstęp wolny! Wszystkie mecze będą transmitowane na naszym kanale YouTube → TUTAJ.