Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

LEGNICA GOSPODARZEM TURNIEJU FINAL FOUR PUCHARU ZPRP MŁODZIKÓW!

Związek Piłki Ręcznej w Polsce przyznał naszemu klubowi organizację FINAL FOUR mistrzostw Polski młodzików. Turniej zostanie rozegrany w dniach 2-3 czerwca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Lotniczej 52.

W turnieju FINAL FOUR udział wezmą cztery najlepsze drużyny krajowego czempionatu w kategorii młodzików. O medale walczyć będą Orlen Wisła Płock, Kusy Kraków, ŚKPR Świdnica oraz Siódemka Huras Legnica.

W piątek 2 czerwca rozegrane zostaną mecze półfinałowe. Orlen Wisła Płock zmierzy się z Kusym Kraków, natomiast Siódemka Huras Legnica z ŚKPR Świdnica. W sobotę 3 czerwca czekają nas mecze o medal brązowy oraz finał, który wyłoni mistrza Polski.

Będzie to drugi turniej FINAL FOUR młodzieżowych mistrzostw Polski organizowany przez nasz klub. W 2015 r. byliśmy gospodarzem finału Mistrzostw Polski Juniorów. Wówczas nasza drużyna (rocznik 1996/1997) wywalczyła srebrne medale.

Szczegółowe informacje nt. turnieju FINAL FOUR Pucharu ZPRP Młodzików będziemy Wam przekazywać na bieżąco.