Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

LIGOWA ŚRODA. O PUNKTY WALCZYĆ BĘDĄ JUNIORZY I JUNIORZY MŁODSI SIÓDEMKI

Juniorzy Siódemki Huras Legnica zmierzą się ze Śląskiem Wrocław, natomiast juniorzy młodsi z Victorią Świebodzice – tak wygląda plan na środę naszych młodzieżowych drużyn. Zapraszamy kibiców na obydwa mecze. Wstęp wolny.

Juniorzy trenera Piotra Będzikowskiego podejmą Śląsk Wrocław w hali OSiR przy ul. Lotniczej o godz. 16:00. Dla naszej drużyny będzie to drugi ligowy mecz w tym sezonie. Przypomnijmy, że przed tygodniem, na inaugurację rozgrywek wygraliśmy 29:28 z Chrobrym Głogów.

Juniorów młodszych czeka z kolei debiut w ligowej kampanii 2023/24. Podopieczni trenera Adama Skrabani zmierzą się z Victorią Świebodzice w hali ZSTiO przy ul. Złotoryjskiej. Początek spotkania o godz. 18:30.

W miniony weekend obie nasze drużyny wzięły udział w towarzyskim turnieju w Kielcach. Juniorzy rywalizację zakończyli na 4. miejscu, natomiast juniorzy młodsi na 3. miejscu.

FOT. Vive Kielce Junior/Facebook