Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

SARIV TECHNIKA ŁĄCZENIA NADAL BĘDZIE WSPIERAĆ NASZĄ MŁODZIEŻ!

Z nieskrywaną satysfakcją informujemy, że firma Sariv Technika Łączenia nadal będzie wspierać nasz klub. Nową umowę sponsorską parafowali dyrektor Sariv sp. z o.o. Tomasz Gargaś oraz Zygmunt Woźniczka, dyrektor MSPR Siódemka Legnica.

Nasza współpraca z renomowanym dystrybutorem elementów złącznych i połączeń śrubowych oraz liderem w zakresie technologii łączenia ma już kilkuletnią historię. Po ubiegłorocznych zmianach prawno – organizacyjnych, Sariv pozostał sponsorem Siódemki Miedź Huras sp. z o.o., która prowadzi pierwszy zespół reprezentujący Legnicę w Lidze Centralnej. Teraz firma z ul. Chocianowskiej podpisała umowę na podstawie której będzie wspierać również Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Siódemka”.

Zygmunt Woźniczka (z lewej) i dyrektor Sariv, Tomasz Gargaś

Sariv sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy elementów złącznych oraz narzędzi. Na polskim rynku jest obecna już ponad 20, a w Europie 30 lat. Oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie elementów złącznych do blach, tworzyw i innych materiałów. Posiada własne oddziały produkcyjne w Czechach oraz we Włoszech.

Firma oferuje kompleksowe zarządzanie magazynem elementów złącznych u klientów. Obsługuje kontrahentów w branży energetycznej, kolejowej, producentów maszyn i urządzeń oraz w sektorze automotive. Dla urządzeń które dystrybuuje (nitownice, zgrzewarki do trzpieni, prasy do elementów wciskanych) zapewnia własny serwis. Swoje produkty Sariv eksportuje m.in. do Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Rumunii i Bułgarii.

Dziękujemy za zaufanie!