Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

ZAGRAMY W PUCHARZE POLSKI W PIŁCE RĘCZNEJ PLAŻOWEJ W INOWROCŁAWIU

W sobotę i niedzielę w Inowrocławiu zostanie rozegrany turniej finałowy o Puchar Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Kobiet i Mężczyzn – III Memoriał Andrzeja Grabowskiego i Krzysztofa Pańki. W gronie dziewięciu męskich drużyna jest Siódemka Miedź Huras Legnica.

Nasza drużyna jest już po ligowym sezonie, ale wciąż trenuje pod okiem trenera Tomasza Górecznego. Wkrótce, w ramach dobrej zabawy i roztrenowania po walce na pakietach Ligi Centralnej, nasz zespół zadebiutuje w oficjalnych rozgrywkach w piłce ręcznej w wydaniu plażowym!

W tym tygodniu zajęcia były prowadzone na piaszczystym boisku przy zakładzie Huras-Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych. A już w weekend siedmiu naszych zawodników spróbuje swoich sił w turnieju Pucharu Polski w Inowrocławiu – informuje Adam Kochman, prezes klubu.

Do Inowrocławia pojadą: Michał Czarnecki, Hubert Kuliński, Filip Kruszelnicki, Marcin Teterycz, Karol Skawiński, Patryk Gregułowski i Michał Wojtala. Gościnnie w naszym zespole wystąpi superligowy bramkarz Mateusz Zembrzycki – nasz wychowanek, ostatnio grający w Azotach Puławy.

Turniej rozpocznie się od rywalizacji w grupach. My trafiliśmy do grupy C razem z MKS Delfin Grudziądz i MKS Mazur Sołdański Sierpc. W grupie A zagrają: Petra Płock, BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski i Feniks Lubliniec, a w grupie B: Damy Radę Inowrocław, Włókniarz Konstantynów i Szczypiorniak Gniezno.