Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

DZIEWIĄTE MIEJSCE SIÓDEMKI MIEDŹ HURAS NA PLAŻY W INOWROCŁAWIU

W weekend w Inowrocławiu rozegrany został turniej Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Plażowej – III Memoriał Andrzeja Grabowskiego i Krzysztofa Pańki. Zawody zakończyły się zwycięstwem BHT GRU JAKO Piotrków Trybunalski, czyli uznanej w tej odmianie handballu marki. Nasza drużyna zajęła 9. miejsce.

Siódemkę Miedź Huras w Inowrocławiu poprowadził trener Tomasz Majchrzyk (II trener plażowej reprezentacji Polski, nasz wychowanek, w przeszłości szkoleniowiec drużyn młodzieżowych Siódemki, od kilku miesięcy wspomagający nasz pierwszy zespół pracując z bramkarzami).

Niespodzianek na piachu w Inowrocławiu nie było, dominowały drużyny specjalizujące się w plażówce. Triumfował BHT GRU JAKO Piotrkowianin Piotrków. Drugie miejsce zajął Mazur Sierpc, a trzecie Damy Radę Inowrocław. Siódemka Miedź Huras Legnica zakończyła zmagania na miejscu 9.

Wyniki naszej drużyny: Delfin Grudziądz 0:2 (13:26, 8:24), Mazur Sierpc 0:2 (18:19, 7:21), Szczypiorniak Gniezno 1:2 (13:12, 17:20, 2:6), Feniks Lubliniec 0:2 (17:26, 8:16).

Skład: Mateusz Zembrzycki, Marcin Teterycz – Michał Czarnecki, Hubert Kuliński, Filip Kruszelnicki, Karol Skawiński, Patryk Gregułowski, Michał Wojtala.