Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

ANILANA I GRUNWALD POWALCZĄ O OSTATNIE MIEJSCE W LIDZE CENTRALNEJ

Przed nami dwa ostatnie mecze sezonu 2023/24. W sobotę (1 czerwca) i środę (5 czerwca) zostaną rozegrane baraże o miejsce w Lidze Centralnej. Zmierzą się w nich Grunwald Poznań i Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź.

Grunwald Poznań to mistrz grupy B I ligi, który wygrał ją odnosząc komplet zwycięstw. W ubiegłotygodniowym Turnieju Mistrzów zajął 2. miejsce, ustępując E.Link Gwardii Koszalin (bezpośredni awans do Ligi Centralnej). Z kolei Anilana Łódź to 13. drużyna minionej kampanii w Lidze Centralnej.

Pierwszy mecz w Poznaniu w sobotę 1 czerwca o godz. 18:00. Rewanż w Łodzi w środę 5 czerwca o godz. 18:00. Oba spotkania transmitowane będą na kanale Handball Polska na Youtube.

Skład Ligi Centralnej 2024/25: KPR Legionowo (spadkowicz z Orlen Superligi), Gwardia Koszalin (beniaminek), Padwa Zamość, Sandra Spa Pogoń Szczecin, KPR Autoinvest Żukowo, AZS AWF Biała Podlaska, Siódemka Miedź Huras Legnica, SMS ZPRP Kielce, Stal Mielec, Jurand Ciechanów, Budimex Stal Gorzów, Olimpia Medex Piekary Śląskie, Nielba Wągrowiec, Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź lub Grunwald Poznań.