Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

STEAM NOWYM PARTNEREM SIÓDEMKI MIEDŹ HURAS LEGNICA SP. Z O.O.

Legnicka firma Steam dołączyła do grona partnerów sportowej spółki Siódemka Miedź Huras Legnica. Jej logotyp od nowego sezonu Ligi Centralnej pojawi się w hali przy Lotniczej oraz na strojach naszej drużyny.

Umowę o współpracy parafowali prezesi naszej spółki – Adam Kochman i Martin Huras oraz prezes Steam, Sebastian Sadowski.

Steam to firma specjalizująca się w dostarczaniu najwyższej jakości elementów złącznych dla różnych gałęzi przemysłu. Markę tą stworzyli doświadczeni specjaliści, którzy przez lata pracy w branży zdobyli niezbędną wiedzę z zakresu najlepszych rozwiązań technologicznych, a także potrzeb polskich odbiorców.

Steam od dłuższego czasu owocnie współpracuje na niwie biznesowej z naszym sponsorem tytularnym firmą Huras-Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych. Teraz firma, której siedziba mieści się przy ul. Bagiennej dołączyła do grona partnerów sportowej spółki Siódemka Miedź Huras.

Cieszymy się, że kolejna legnicka firma wzmocniła naszą handballową rodzinę. W sezonie 2024/2025 logo Steam zagości na strojach naszej drużyny, a także będzie eksponowane w hali podczas meczów Ligi Centralnej – mówi Adam Kochman, prezes Siódemka Miedź Huras sp. z o.o.

STEAM – SPECJALIŚCI OD ŁĄCZENIA

Celem działalności firmy jest dostarczanie sprawdzonych i dostosowanych do konkretnych oczekiwań rozwiązań.

– Stawiamy na profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Służymy fachową wiedzą zarówno w przypadku tradycyjnych technologii, jak i tych nowoczesnych, a nasz bogaty katalog produktów nieustannie wzbogacamy o nowe elementy złączne, tak aby każdy nasz Klient znalazł dokładnie to, czego potrzebuje – mówi Sebastian Sadowski, prezes Steam.

Rozbudowany asortyment produktów oraz profesjonalnych urządzeń wykorzystywanych w technice łączenia proponowany przez naszego partnera:

 • nitownice pneumatyczne i ręczne
 • elementy do zgrzewania (w tym kołki, bolce, nakrętki)
 • elementy wciskane i wywijane (tulejki, kołki, nakrętki etc.)
 • nity, nitotrzpienie i nitonakrętki
 • wkładki gwintowane
 • zgrzewarki kondensatorowe i transformatorowe
 • narzędzia instalacyjne
 • osłonki silikonowe
 • tulejki sześciokątne
 • zawiasy
 • wibroizolatory
 • koła transportowe
 • detale wg rysunku
 • śruby z klejem Tuflock blue 360
 • nakrętki klatkowe
 • wsuwki i zabezpieczenia osiowe
 • śruby wg DIN, ISO, PN
 • i wiele innych

Więcej informacji nt. firmy Steam znajdziecie na stronie internetowej: www.steam.biz.pl