Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

FESCO NOWYM SPONSOREM SIÓDEMKI MIEDŹ HURAS LEGNICA

P.H.U. FESCO sp. z o.o. będzie wspierać naszą drużynę w Lidze Centralnej w sezonie 2024/2025. Logo legnickiej spółki prowadzącej roboty budowlane na zlecenie największych firm w Polsce eksponowane będzie w hali, a także na naszych strojach meczowych.

Umowę o współpracy ze strony FESCO podpisali właściciele firmy: prezes Marek Fedorczuk i wiceprezes Katarzyna Fedorczuk oraz prezes Siódemka Miedź Huras Legnica sp. z o.o., Adam Kochman.

Cieszymy się, że kolejna legnicka firma dołączyła do grona naszych partnerów. Umowa z FESCO jest bardzo ważna w kontekście budowy stabilnego budżetu na nowy sezon w Lidze Centralnej – mówi prezes Adam Kochman.

Mimo, że mamy już połowę lipca, to władze sportowej spółki o urlopach na razie nie myślą. Pracy naszym sternikom bowiem nie brakuje.

– Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkoma podmiotami. Wkrótce ogłosimy kolejnego partnera naszego klubu – zdradza Martin Huras, wiceprezes klubu.

FESCO – FIRMA OBECNA NA RYNKU OD DWÓCH DEKAD

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe FESCO działa na rynku od 2002 roku. W początkowej fazie swojej działalności firma skupiała się na świadczeniu usług w zakresie odzysku i transportu odpadów pochodzących z rozbiórek pieców przemysłowych likwidowanych hut, cegielni, cukrowni, koksowni oraz szeregu innych zakładów posiadających piece wyłożone materiałami ogniotrwałymi.

Na zdjęciu: Katarzyna Fedorczuk, Adam Kochman, Marek Fedorczuk

W następnej fazie poszerzono profil działalności o dostawy wyrobów ognioodpornych oraz doradztwo w zakresie ich optymalnego doboru w zależności od potrzeb klientów. Obecnie naszym głównym obszarem działalności jest kompleksowe wykonawstwo obiektów budowlanych w zakresie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, usługi remontowo-budowlane, roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe, dostawy materiałów ogniotrwałych, usługi z zakresu przesiewania surowców i kruszenia odpadów ogniotrwałych, oraz produkcja kruszyw ogniotrwałych.

Od czterech lat firma działa pod nazwą PHU FESCO sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy. Obecnie głównym rynkiem, na który świadczy usługi budowlane jest KGHM Polska Miedź S.A.

Siedziba FESCO mieści się przy ul. Nadbrzeżnej 10/1 w Legnicy.

www.fesco.com.pl

biuro.fesco@interia.pl

Tel. 695 071 273

Dziękujemy za zaufanie i witamy na pokładzie !!!