SOFORA PARTNEREM SIÓDEMKI MIEDŹ LEGNICA
Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę ze sklepem Sofora, który posiada bogaty asortyment suplementów diet, odżywek, zdrowej żywności i ziół, które skutecznie wspierają zdrowie, witalność i regenerację.
– Nasz sklep powstał z myślą o osobach, które chcą zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie za pomocą naturalnych suplementów diety, odżywek oraz ziół. Oferujemy starannie dobrany asortyment, który wspiera zdrowie w różnych obszarach – od suplementów diety, przez odżywki dla sportowców, po zioła, które wspomagają układ pokarmowy i równowagę hormonalną – mówi Anna Nawara, właścicielka sklepu Sofora, dietetyczka.
– Jako dietetyk specjalizuję się w dietach redukcyjnych oraz w planowaniu żywienia dla osób z cukrzycą, chorobami autoimmunologicznymi i problemami z jelitami. Pracuję zarówno z amatorami, jak i zawodowymi sportowcami, dostosowując dietę do ich indywidualnych potrzeb. Moja praca to nie tylko fachowa wiedza, ale również pasja do wspierania zdrowia na co dzień – dodaje.
W ramach współpracy Anna Nawara będzie teraz dbać o dietę zawodników pierwszej drużyny Siódemki Miedź Legnica.
Dlaczego warto wybrać Sofora?
● Indywidualne podejście – każdy klient osoba z unikalnymi potrzebami, dlatego każda dieta jest dopasowana do stylu życia, celów zdrowotnych i preferencji.
● Szeroka oferta – wyłącznie wysokiej jakości suplementy, odżywki i zioła, które zostały starannie wyselekcjonowane, by wspierać zdrowie w naturalny sposób.
● Szybka wysyłka – zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin.
● Konsultacje dietetyczne – płatne konsultacje, które pomogą dobrać najlepszą dietę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i celów zdrowotnych.
W Sofora znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, aby zadbać o swoje zdrowie – od produktów, które wspierają cele zdrowotne, po fachowe porady dietetyczne.
Pełną ofertę sklepu Sofora znajdziecie na stronie internetowej www.sofora.pl. Za pośrednictwem strony szybko i wygodnie można zrobić zakupy. Można też odwiedzić sklep osobiście.
Sklepy Sofora znajdują się w Legnicy i Lubinie.
● Legnica, ul. I Armii Wojska Polskiego 2
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00, sobota 10:00 – 14:00.
● Lubin, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 09:00 – 17:00, sobota 10:00 – 14:00.
Sofora na Facebooku – facebook.com/sofora.legnica.lubin












