Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

RUSZA SEZON NA PIASKU. JUNIORZY ZAGRAJĄ W KĄTACH WROCŁAWSKICH

W piątek 15 maja zostaną rozegrane Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w plażowej piłce ręcznej. W turnieju weźmie udział drużyna MSPR Siódemka Fotowoltaika Zych Legnica.

Walka o medale rozstrzygnie się między trzema zespołami: Chrobrym Głogów, Moto-Jelczem Oława i Siódemką. Stawką będzie jednak nie tylko miejsce na podium mistrzostw województwa, ale również awans do półfinałów mistrzostw Polski. Początek turnieju na obiekcie GOKiS w Kątach Wrocławskich o godz. 14:00.

MSPR Siódemka Fotowoltaika Zych w Kątach Wrocławskich będzie bronić tytułu mistrzowskiego. Przypomnijmy, że sezon plażowy 2025 nasza drużyna zakończyła na 4. miejscu w półfinale mistrzostw kraju.