REZERWY SIÓDEMKI MIEDŹ LEGNICA GRAJĄ O MISTRZOSTWO III LIGI
Przed nami ostatni akord sezonu 2025/2026. W sobotę 30 maja Siódemka Miedź Legnica II zagra z Silesią Świebodzice. Mecz ten wyłoni mistrza dolnośląskiej III ligi. Początek o godz. 11:00 w hali ZSTiO przy ul. Złotoryjskiej.
Przed finałem sezonu w III lidze liderem tabeli jest Silesia Świebodzice z 22 punktami na koncie. Rezerwy Siódemki Miedź są drugie z 21 punktami. Sobotnia potyczka w „Henrykówce” zadecyduje więc o tym, kto triumfuje w całych rozgrywkach. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie w Świebodzicach lepsza była Silesia, która wygrała 27:23.
FOT. JAKUB WIECZOREK









