Sponsoring

ZOSTAŃ PARTNEREM MSPR SIÓDEMKA! GRAJ RAZEM Z NAMI DLA LEGNICY!

Zapraszamy do współpracy firmy z Legnicy i regionu! Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się klubem, który może pochwalić się zarówno bogatą historią, jak i sukcesami. Nasza seniorska drużyna do 2013 roku występowała w PGNiG Superlidze – najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Naszym celem jest powrót do krajowej elity!

Dlatego stawiamy na pracę z młodzieżą, wierząc że to słuszny kierunek. Od 2015 r. nasz klub wywalczył 7 medali młodzieżowych mistrzostw Polski. Seniorski zespół pod szyldem Siódemka Miedź Huras Legnica występuje obecnie w Lidze Centralnej, która cieszy się dużą popularnością – wszystkie jej mecze transmitowane są w internecie, towarzyszy im efektowna oprawa.

Nasz klub wspierany jest przez samorząd – miasto Legnica oraz komunalne spółki. W gronie partnerów jest też wiele firm prywatnych, z Legnicy i Dolnego Śląska.

Zapraszamy do dołączenia do handballowej rodziny Siódemki! Co zyskacie? M.in. reklamę w hali podczas meczów ligowych, na stronie klubowej oraz promocję w social mediach (Facebook, Instagram, YouTube).

Ale mamy Wam do zaoferowania znacznie więcej! Chętnie opowiemy Wam o tym osobiście.

KONTAKT Z KLUBEM

Grają już z nami:

Urząd Miasta Legnicy, Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Stefa Aktywności Gospodarczej, Huras-Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych, Eldisy, Ekoprod, Sariv-Technika Łączenia, Bemax, Edmel, Maxkol, Gates, Hodowla Roślin Snowidza, Gebruder Peters, Bemax, Postech, Otus, Stomatologia Pastor, Biuro Rachunkowe Plus, Piekarnia-Cukiernia Korneliusza Okonia, Auro, Ultima – Kasy Fiskalne, Koleje Dolnośląskie.

#GramydlaLegnicy