Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

MECZ GWIAZD NA ZAKOŃCZENIE SEZONU – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!

To będzie wyjątkowe wydarzenie w historii legnickiej piłki ręcznej! W sobotę 11 maja o godz. 13:00 w hali OSiR przy ul. Lotniczej rozegrany zostanie MECZ GWIAZD w którym zmierzą się drużyny w iście galaktycznych składach.

Na boisku zobaczymy byłych zawodników naszego klubu, ulubieńców kibiców sprzed lat. Naprzeciw sobie staną drużyny Team Tomasza Górecznego i Team Adama Kochmana. Pierwszą drużynę poprowadzi trenerski duet: Zygmunt Woźniczka – Mirosław Sanecki, drugą Daniel Kwasiński. Nadzór fizjoterapeutyczny nad naszymi oldbojami sprawować będą równie znani fanom legnickiej piłki ręcznej: Maciej Litka i Artem Tereszczenko.

GWIAZDOZBIÓR Z LAT MINIONYCH

W tym niecodziennym handballowym evencie udział wezmą m.in. Radosław Fabiszewski, Tomasz Fabiszewski, Piotr Będzikowski, Paweł Orzłowski, Tomasz Góreczny, Paweł Piwko, Adam Skrabania, Bartłomiej Koprowski, Tomasz Majchrzyk, Przemysław Koch, Maciej Sroka, Grzegorz Kurdziel, Dariusz Piotrowicz, Tomasz Kikut, Andrzej Brygier, Kamil Sukiennik, Paweł Wita, Adam Kochman, Robert Łokucijewski, Jarosław Paluch i wielu innych.

Będzie to wyjątkowa okazja, by zobaczyć w akcji byłe gwiazdy legnickiej piłki ręcznej, spotkać się z nimi, porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie, czy wziąć autograf. Ten mecz służy również integracji środowiska, ludzi, którzy nasz klub wciąż mają w sercu i są z nim związani jak nie zawodowo to emocjonalnie – mówi Adam Kochman, prezes Siódemka Miedź Huras sp. z o.o.

NAJPIERW OLDBOJE POTEM LIGA CENTRALNA

MECZ GWIAZD (godz. 13:00) będzie pierwszym daniem zakończenia handballowego sezonu 2023/24. O godz. 15:00 zostanie bowiem rozegrany mecz Ligi Centralnej – Siódemka Miedź Huras Legnica – Śląsk Wrocław. Rywal to z najwyższej półki, bo o „Wojskowych” można już śmiało mówić jako o beniaminku Orlen Superligi!

CATERING, TAŃCE, ANIMACJE

Kibice, którzy zdecydują się spędzić sobotę przy Lotniczej, do dyspozycji będą mieć strefę gastronomiczną, która zlokalizowane będzie przed halą. A jako że nie samymi meczami, jedzeniem oraz piciem fan piłki ręcznej żyje, nasz partner – Szkoła Tańca Diamond Dance, przygotował widowiskowe występy artystyczne. Znajdzie się też coś dla najmłodszych. Na parkingu nasz partner – sklep Decathlon Legnica przygotuje atrakcyjne animacje sportowe.

Wstęp na halę – 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy), do lat 15 – wstęp bezpłatny.