TERMINARZ/WYNIKI LIGI CENTRALNEJ 2023/2024

1. KOLEJKA (9/10 WRZEŚNIA 2023)

Padwa Zamość – SMS ZPRP Kielce 36:31

Zagłębie Sosnowiec – Stal Gorzów 30:30 (2:4)

Pogoń Szczecin – Anilana Łódź 32:27

Śląsk Wrocław – Stal Mielec 27:21

Nielba Wągrowiec – Jurand Ciechanów 26:27

Olimpia Medex Piekary Śl. – KPR Autoinvest Żukowo 33:29

Siódemka Miedź Huras Legnica – MKS Wieluń 26:22

AZS AWF Biała Podlaska – PAUZA

2. KOLEJKA (16/17 WRZEŚNIA 2023)

KPR Autoinvest Żukowo – Siódemka Miedź Huras Legnica 41:40

Nielba Wągrowiec – Olimpia Medex Piekary Śl. 29:24

Stal Mielec – Jurand Ciechanów 26:26 (1:4)

Anilana Łódź – Śląsk Wrocław 19:22

Stal Gorzów Wlkp. – Pogoń Szczecin 31:25

SMS ZPRP Kielce – Zagłębie Sosnowiec 36:28

AZS AWF Biała Podlaska – Padwa Zamość 22:20

MKS Wieluń – PAUZA

3. KOLEJKA (23/24 WRZEŚNIA 2023)

Zagłębie Sosnowiec – AZS AWF Biała Podlaska 26:34

Pogoń Szczecin – SMS ZPRP Kielce 34:29

Śląsk Wrocław  – Stal Gorzów 20:19

Anilana Łódź – Jurand Ciechanów 25:30

Olimpia Medex Piekary Śląskie – Stal Mielec 30:26

Siódemka Miedź Huras Legnica – Nielba Wągrowiec 30:25

Padwa Zamość – PAUZA

4. KOLEJKA (30 WRZEŚNIA/1 PAŹDZIERNIKA 2023)

Nielba Wągrowiec – MKS Wieluń 29:24

Stal Mielec – Siódemka Miedź Huras Legnica 30:28

 Anilana Łódź – Olimpia Medex Piekary Śl. 32:25

Stal Gorzów – Jurand Ciechanów 25:25 (3:5)

SMS ZPRP Kielce – Śląsk Wrocław 32:34

AZS AWF Biała Podlaska – Pogoń Szczecin 25:29

Padwa Zamość – Zagłębie Handball Team Sosnowiec 30:29

KPR Autoinvest Żukowo – PAUZA

5. KOLEJKA (7/8 PAŹDZIERNIKA 2023)

Pogoń Szczecin – Padwa Zamość 32:36

Śląsk Wrocław – AZS AWF Biała Podlaska 30:26

SMS ZPRP Kielce – Jurand Ciechanów 35:32

Olimpia Medex Piekary Śl. – Stal Gorzów 33:30

Siódemka Miedź Huras Legnica – Anilana Łódź 30:27

MKS Wieluń – Stal Mielec 23:36

KPR Autoinvest Żukowo – Nielba Wągrowiec 32:30

Zagłębie Sosnowiec – PAUZA

6. KOLEJKA (14/15 PAŹDZIERNIKA 2023)

KPR Autoinvest Żukowo – Stal Mielec 34:42

Anilana Łódź – MKS Wieluń 31:29

Stal Gorzów – Siódemka Miedź Huras Legnica 27:33

SMS ZPRP Kielce – Olimpia Medex Piekary Śl. 27:24

AZS AWF Biała Podlaska – Jurand Ciechanów 33:25

Padwa Zamość – Śląsk Wrocław 21:29

Zagłębie  Sosnowiec – Pogoń Szczecin 26:32

Nielba Wągrowiec – PAUZA

7. KOLEJKA (21/22 PAŹDZIERNIKA 2023)

Śląsk Wrocław – Zagłębie Sosnowiec 36:23

Jurand Ciechanów – Padwa Zamość 24:26

Olimpia Medex Piekary Śl. – AZS AWF Biała Podlaska 30:23

Siódemka Miedź Huras Legnica – SMS ZPRP Kielce 33:34

MKS Wieluń – Stal Gorzów 25:29

KPR Autoinvest Żukowo – Anilana Łódź 39:35

Nielba Wągrowiec – Stal Mielec 33:34

Pogoń Szczecin – PAUZA

8. KOLEJKA (11/12 LISTOPADA 2023)

Anilana Łódź – Nielba Wągrowiec 28:28 (3:4)

Stal Gorzów – KPR Autoinvest Żukowo 33:31

SMS ZPRP Kielce – MKS Wieluń 37:29

AZS AWF Biała Podlaska – Siódemka Miedź Huras Legnica 32:28

Padwa Zamość – Olimpia Medex Piekary Śl. 31:26

Zagłębie Sosnowiec – Jurand Ciechanów 25:25 (5:4)

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 24:27 

Stal Mielec – PAUZA

9. KOLEJKA (18/19 LISTOPADA 2023)

Jurand Ciechanów – Pogoń Szczecin 24:24 (4:3)

Olimpia Medex Piekary Śl. – Zagłębie Sosnowiec 26:26 (5:6)

Siódemka Miedź Huras Legnica – Padwa Zamość 28:28 (8:9)

MKS Wieluń – AZS AWF Biała Podlaska 27:29

KPR Autoinvest Żukowo – SMS ZPRP Kielce 40:36

Nielba Wągrowiec – Stal Gorzów 27:29

Stal Mielec – Anilana Łódź 32:23

Śląsk Wrocław – PAUZA

10. KOLEJKA (25/26 LISTOPADA 2023)

Stal Gorzów – Stal Mielec 26:23

SMS ZPRP Kielce – Nielba Wągrowiec 30:33

AZS AWF Biała Podlaska – KPR Autoinvest Żukowo 40:27

Padwa Zamość – MKS Wieluń 37:31

Zagłębie Sosnowiec – Siódemka Miedź Huras Legnica 30:37

Pogoń Szczecin – Olimpia Medex Piekary Śl. 29:28

Śląsk Wrocław – Jurand Ciechanów 41:20

Anilana Łódź – PAUZA

11. KOLEJKA (3 GRUDNIA 2023)

Olimpia Medex Piekary Śl. – Śląsk Wrocław 24:29

Siódemka Miedź Huras Legnica – Pogoń Szczecin 35:29

MKS Wieluń – Zagłębie Sosnowiec

KPR Autoinvest Żukowo – Padwa Zamość 38:40

Nielba Wągrowiec – AZS AWF Biała Podlaska 25:23

Handball Stal Mielec – SMS ZPRP Kielce 27:35

Anilana Łódź – Stal Gorzów Wlkp. 24:27

Jurand Ciechanów – PAUZA

12. KOLEJKA (9/10 GRUDNIA 2023)

SMZ ZPRP Kielce – Anilana Łódź 23:24

AZS AWF Biała Podlaska – Stal Mielec 32:25

Padwa Zamość – Nielba Wągrowiec 31:34

Zagłębie Sosnowiec – KPR Autoinvest Żukowo 29:30

Pogoń Szczecin – MKS Wieluń 36:27

Śląsk Wrocław – Siódemka Miedź Huras Legnica 30:28

Jurand Ciechanów – Olimpia Piekary Śl. 23:21

Stal Gorzów Wlkp. – PAUZA

13. KOLEJKA (16/17 GRUDNIA 2023)

Siódemka Miedź Huras Legnica – Jurand Ciechanów 27:26

MKS Wieluń – Śląsk Wrocław 22:24

KPR Autoinvest Żukowo – Pogoń Szczecin 35:27

Nielba Wągrowiec – Zagłębie Sosnowiec 28:27

Stal Mielec – Padwa Zamość 29:35

Anilana Łódź – AZS AWF Biała Podlaska 24:25

Stal Gorzów – SMS ZPRP Kielce 33:32

Olimpia Piekary Śl. – PAUZA

14. KOLEJKA (13/14 STYCZNIA 2024)

AZS AWF Biała Podlaska – Stal Gorzów 27:28

Padwa Zamość – Anilana Łódź 30:24

Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec 30:2 7

Pogoń Szczecin – Nielba Wągrowiec 26:23

Śląsk Wrocław – KPR Autoinvest Żukowo 42:36

Jurand Ciechanów – MKS Wieluń 35:30

Siódemka Miedź Huras Legnica – Olimpia Medex Piekary Śl. 30:33

SMS ZPRP Kielce – PAUZA

15. KOLEJKA (20/21 STYCZNIA 2024)

MKS Wieluń – Olimpia Medex Piekary Śl. 20:28

KPR Autoinvest Żukowo – Jurand Ciechanów 37:28

Nielba Wągrowiec – Śląsk Wrocław 27:29

Stal Mielec – Pogoń Szczecin 28:30

Anilana Łódź – Zagłębie Sosnowiec 30:26

Stal Gorzów – Padwa Zamość 23:25

SMS ZPRP Kielce – AZS AWF Biała Podlaska 24:22

Siódemka Miedź Huras Legnica – PAUZA

16. KOLEJKA (26/28 STYCZNIA 2024)

SMS ZPRP Kielce – Padwa Zamość 29:35

 Stal Gorzów – Zagłębie Sosnowiec 23:26

Anilana Łódź – Pogoń Szczecin 29:26

Stal Mielec – Śląsk Wrocław 25:23

Jurand Ciechanów – Nielba Wągrowiec 31:27

KPR Autoinvest Żukowo – Olimpia Medex Piekary Śl. 35:32

MKS Wieluń – Siódemka Miedź Huras Legnica 26:30

AZS AWF Biała Podlaska – PAUZA

17. KOLEJKA (2/4 LUTEGO 2024)

Siódemka Miedź Huras Legnica – KPR Autoinvest Żukowo 30:33

Olimpia Medex Piekary Śl. – Nielba Wągrowiec 34:21

Jurand Ciechanów – Stal Mielec 24:24 (4:5)

 Śląsk Wrocław – Anilana Łódź 33:27

Pogoń Szczecin – Stal Gorzów 23:17

Zagłębie Sosnowiec – SMS ZPRP Kielce 26:32

 Padwa Zamość – AZS AWF Biała Podlaska 23:27

MKS Wieluń – PAUZA

18. KOLEJKA (11 LUTEGO 2024)

Nielba Wągrowiec – Siódemka Miedź Huras Legnica 25:23

Stal Gorzów – Śląsk Wrocław 24:25

AZS AWF Biała Podlaska – Zagłębie Sosnowiec 34:23

Stal Mielec – Olimpia Piekary Śląskie 28:28 (2:3)

Jurand Ciechanów – Anilana Łódź 27:30

SMS ZPRP Kielce – Pogoń Szczecin

KPR Autoinvest Żukowo – MKS Wieluń 35:29

Padwa Zamość – PAUZA

19. KOLEJKA (18 LUTEGO 2024)

Siódemka Miedź Huras Legnica – Stal Mielec 26:26 (1:3)

Śląsk Wrocław – SMS ZPRP Kielce 35:29

Olimpia Piekary Śląskie – Anilana Łódź 38:28

Pogoń Szczecin – AZS AWF Biała Podlaska 28:23

MKS Wieluń – Nielba Wągrowiec 29:26

Zagłębie Sosnowiec – Padwa Zamość 29:24

Jurand Ciechanów – Stal Gorzów 33:30

KPR Autoinvest Żukowo – PAUZA

20. KOLEJKA (24/25 LUTEGO 2024)

Stal Gorzów – Olimpia Piekary Śląskie 24:24 (4:5)

Jurand Ciechanów – SMS ZPRP Kielce 29:28

Anilana Łódź – Siódemka Miedź Huras Legnica 33:35

AZS AWF Biała Podlaska – Śląsk Wrocław 31:30

Nielba Wągrowiec – KPR Autoinvest Żukowo 35:29

Padwa Zamość – Pogoń Szczecin 42:32

Stal Mielec – MKS Wieluń

Zagłębie Sosnowiec – PAUZA

21. KOLEJKA (2-3 MARCA 2024)

Śląsk Wrocław – Padwa Zamość 29:28

MKS Wieluń – Anilana Łódź 28:37

Siódemka Miedź Huras Legnica – Stal Gorzów 27:28

Jurand Ciechanów – AZS AWF Biała Podlaska 26:24

Stal Mielec – KPR Autoinvest Żukowo 30:34

Pogoń Szczecin – Zagłębie Sosnowiec 29:27

Olimpia Piekary Śląskie – SMS ZPRP Kielce 26:28

Nielba Wągrowiec – PAUZA

22. KOLEJKA (8-10 MARCA 2024)

Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław 34:34 (4:2)

Padwa Zamość – Jurand Ciechanów 36:29

AZS AWF Biała Podlaska – Olimpia Piekary Śląskie 35:27

Anilana Łódź – KPR Autoinvest Żukowo 29:32

Stal Mielec – Nielba Wągrowiec 32:37

Stal Gorzów – MKS Wieluń 32:22

SMS ZPRP Kielce – Siódemka Miedź Huras Legnica 43:40

Pogoń Szczecin – PAUZA

23. KOLEJKA (23-24 MARCA 2024)

Nielba Wągrowiec – Anilana Łódź 26:21

Jurand Ciechanów – Zagłębie Sosnowiec 33:28

KPR Autoinvest Żukowo – Stal Gorzów 30:30 (2:4)

MKS Wielun – SMS ZPRP Kielce 25:25 (4:3)

Siódemka Miedź Huras Legnica – AZS AWF Biała Podlaska 31:27

Olimpia Piekary Śl. – Padwa Zamość 30:29

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin 23:30

Stal Mielec – PAUZA

24. KOLEJKA (30 MARCA 2024)

Sandra Spa Pogoń Szczecin – Jurand Ciechanów 34:28

Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Medex Piekary Śląskie 25:27

Padwa Zamość – Siódemka Miedź Huras Legnica 32:35

AZS AWF Biała Podlaska – MKS Wieluń 36:22

SMS ZPRP Kielce – KPR Autoinvest Żukowo 28:28 (4:5)

Stal Gorzów – Nielba Wągrowiec 31:20

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – Stal Mielec 32:28

Śląsk Wrocła – PAUZA

25. KOLEJKA (6-7 KWIETNIA 2024)

Stal Mielec – Stal Gorzów 26:23

SMS ZRPP Kielce – Nielba Wągrowiec 33:34

KPR Autoinvest Żukowo – AZS AWF Biała Podlaska 28:32

MKS Wieluń – Padwa Zamość 23:24

Siódemka Miedź Huras Legnica – Zagłębie Sosnowiec 32:29

Olimpia Medex Piekary Śląskie – Sandra Spa Pogoń Szczecin 31:32

Jurand Ciechanów – Śląsk Wrocław 35:27 

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – PAUZA

26. KOLEJKA (13-14 KWIETNIA 2024)

Śląsk Wrocław – Olimpia Medex Piekary Śląskie 32:18

Sandra Spa Pogoń Szczecin – Siódemka Miedź Huras Legnica 22:24

Zagłębie Sosnowiec – MKS Wieluń 32:24

Padwa Zamość – KPR Autoinvest Żukowo 35:27

AZS AWF Biała Podlaska – Nielba Wągrowiec 29:26

SMS ZPRP Kielce – Stal Mielec 29:29 (2:4)

Stal Gorzów – Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź

Jurand Ciechanów – PAUZA

27. KOLEJKA (20-21 KWIETNIA 2024)

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – SMS ZPRP Kielce

Stal Mielec – AZS AWF Biała Podlaska

Nielba Wągrowiec – Padwa Zamość

KPR Autoinvest Żukowo – Zagłębie Sosnowiec

MKS Wieluń – Sandra Spa Pogoń Szczecin

Olimpia Medex Piekary Śląskie – Jurand Ciechanów

Siódemka Miedź Huras Legnica – Śląsk Wrocław

Stal Gorzów – PAUZA

28. KOLEJKA (27-28 KWIETNIA 2024)

Jurand Ciechanów – Siódemka Miedź Huras Legnica

Śląsk Wrocław – MKS Wieluń

Sandra Spa Pogoń Szczecin – KPR Autoinvest Żukowo

Zagłębie Sosnowiec – Nielba Wągrowiec

Padwa Zamość – Stal Mielec

AZS AWF Biała Podlaska – Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź

SMS ZPRP Kielce – Stal Gorzów

Olimpia Medex Piekary Śląskie – PAUZA

29. KOLEJKA (4-5 MAJA 2024)

Stal Gorzów – AZS AWF Biała Podlaska

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – Padwa Zamość

Zagłębie Sosnowiec – Stal Mielec

Nielba Wągrowiec – Sandra Spa Pogoń Szczecin

KPR Autoinvest Żukowo – Śląsk Wrocław

MKS Wieluń – Jurand Ciechanów

Olimpia Medex Piekary Śląskie – Siódemka Miedź Huras Legnica

SMS ZPRP Kielce – PAUZA

30. KOLEJKA (18-19 MAJA 2024)

Olimpia Medex Piekary Śląskie – MKS Wieluń

Jurand Ciechanów – KPR Autoinvest Żukowo

Śląsk Wrocław – Nielba Wągrowiec

Sandra Spa Pogoń Szczecin – Stal Mielec

Zagłębie Sosnowiec – Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź

Padwa Zamość – Stal Gorzów

AZS AWF Biała Podlaska – SMS ZPRP Kielce

Siódemka Miedź Huras Legnica – PAUZA

TABELA

Drużyna MW WRPKT
1 Śląsk Wrocław 24 19 0 58
2 Padwa Zamość 23 15 1 47
3 AZS AWF Biała Podlaska 24 15 0 45
4 Sandra Spa Pogoń Szczecin 23 14 0 43
5 KPR Autoinvest Żukowo 24 13 1 42
6 Siódemka Miedź Huras Legnica 25 13 0 41
Zobacz całą tabelę

MECZE

Siódemka Miedź Huras Legnica -Śląsk Wrocław
Olimpia Medex Piekary Śląskie-Siódemka Miedź Huras Legnica
Jurand Ciechanów-Siódemka Miedź Huras Legnica
Sandra Spa Pogoń Szczecin 22 - 24 Siódemka Miedź Huras Legnica
Zobacz wszystkie wyniki