Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Łukasz Mazur wybrany nowym kapitanem Siódemki Miedź Huras

Pierwszy tydzień przygotowań do ligowych rozgrywek I ligi zakończył się wyborami. W naszej szatni zapadły ważne decyzje – wybrano kapitana drużyny, wicekapitana oraz skarbnika.

Nowym kapitanem Siódemki Miedź Huras został Łukasz Mazur (na zdjęciu wyżej). Taki wybór nie powinien dziwić, bo 27-letni bramkarz, wychowanek naszego klubu, jest zawodnikiem z najdłuższym stażem w zespole.

W pierwszym zespole Łukasz debiutował w 2012 r. w meczu PGNiG Superligi ze Stalą Mielec. Miał wówczas zaledwie 17 lat! Od tej pory w barwach naszego klubu rozegrał ponad 200 oficjalnych meczów. W czerwcu br. przedłużył swój kontrakt o kolejne dwa lata.

Zastępcą kapitana drużyny wybrany został Paulo Grozdek. Odpowiedzialną funkcję skarbnika w naszej szatni pełnić będzie Dominik Nowosielski.

Paulo Grozdek
Dominik Nowosielski

FOT. Bożena Ślepecka (e-legnickie.pl)