EFEKTOWNA INAUGURACJA SEZONU W WYKONANIU CHŁOPCÓW SIÓDEMKI

Od wysokiej wygranej rozpoczęła sezon Dolnośląskiej Ligi Chłopców Siódemka Huras Legnica. Zespół trenera Zygmunta Woźniczki rozgromił w sobotę na wyjeździe GOKiS Kąty Wrocławskie 37:16.

Mecz w Kątach Wrocławskich był jednostronnym widowiskiem. Przewaga naszej drużyny nie podlegała dyskusji – już po dziesięciu minutach wygrywała 10:2. W pierwszej połowie podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki stracili zaledwie pięć bramek. Po przerwie kontrolowali wydarzenia na parkiecie trzymając gospodarzy na bezpieczny dystans. Finalnie Siódemka Huras wygrała na inaugurację sezonu różnicą 21 trafień!

Następny mecz nasi chłopcy rozegrają w sobotę 21 października (godz. 11:00), kiedy to podejmą w hali przy ul. Złotoryjskiej Śląsk Forza Akademia I SP 46 Wrocław. W lidze dolnośląskiej mierzyć się będziemy ponadto z Victorią Świebodzice, Chrobrym Żórawina, Chrobrym Głogów, Borem Oborniki Śląskie, ŚKPR Świdnica i Dziewiątką Legnica.

GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE – SIÓDEMKA HURAS LEGNICA 16:37 (5:20)

SIÓDEMKA: Zemła, Taiwo – Wójcik, Cirka, Surel 8, Krzywicki, Michalski 1, Koblański 1, Godlewski 3, Dworak 4, Oleksiak 8, Makar 9, Kiec 3. Karne: 3/2. Kary: 2 min.