PEWNA WYGRANA CHŁOPCÓW SIÓDEMKI HURAS W OBORNIKACH ŚLĄSKICH

Siódemka Huras Legnica wygrała na wyjeździe 29:22 z Borem Joynext Oborniki Śląskie w ramach 15. kolejki Dolnośląskiej Ligi Chłopców. Drużyna prowadzona przez trenera Zygmunta Woźniczkę wciąż jest w grze o tytuł mistrzowski.

Niedzielne spotkania w Obornikach Śląskich od pierwszego gwizdka przebiegało pod dyktando Siódemki Huras, która szybko wypracowała kilkubramkową przewagę. Już po 5 min. nasza drużyna wygrywała 5:1, a na przerwę schodziła z zapasem 7 trafień. W drugiej połowie podopieczni Zygmunta Woźniczki w pełni kontrolowali wydarzenia na parkiecie i finalnie wygrali 29:22.

Siódemka Huras aktualnie w tabeli zajmuje drugie miejsce. Liderem jest Śląsk Wrocław. To między tymi zespołami rozstrzygnie się walka o tytuł mistrzowski. Następny mecz rozegramy w sobotę (20 kwietnia) o godz. 11:00 z Chrobrym Żórawina (hala przy ul. Złotoryjskiej).

BÓR JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE – SIÓDEMKA HURAS LEGNICA 22:29 (9:16)

SIÓDEMKA: Zemła – Wójcik 3, Rogowski 4, Dworak 8, Surel 3, Godlewski 4, Cirka, Sapiejko, Krzywicki, Karp, Makar 4, Oleksiak 2, Kiec. Karne: 4/2. Kary: 6 min.

PRZEBIEG MECZU: 1:5 (5), 5:9 (10), 7:12 (15), 9:16 (20), 13:20 (25), 16:23 (30), 19:26 (35), 22:29 (40).