Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

FILIP KRUSZELNICKI ODCHODZI PO SEZONIE Z SIÓDEMKI MIEDŹ HURAS LEGNICA

Od nowego sezonu Filip Kruszelnicki będzie występować w Sandra Spa Pogoń Szczecin. 21-letni rozgrywający związał się ze szczecińskim klubem dwuletnim kontraktem.

Umowa Filipa Kruszelnickiego z Siódemką Miedź Huras Legnica wygasa z końcem sezonu 2023/24. Zawodnik postanowił jej nie przedłużać i kontynuować karierę w innym klubie. Nowy kontrakt podpisał z Sandra Spa Pogoń Szczecin, z którą rywalizujemy w Lidze Centralnej.

Filip Kruszelnicki do naszego klubu trafił z UKS Dziewiątka Legnica przed sezonem 2020/21. W kampanii 2021/22 był jednym z liderów drużyny, która zajęła w Mistrzostwach Polski Juniorów 4. miejsce. W tamtym sezonie zadebiutował też w pierwszym zespole. Zaliczył wówczas 9 meczów w Lidze Centralnej (6 bramek).

W sezonie 2022/23 był ważną postacią drużyny trenera Tomasza Górecznego, która wywalczyła awans do Ligi Centralnej. Na parkietach I ligi zdobył 49 bramek, a arcyważnych trafień 5 dorzucił w turnieju barażowy w Płocku. W obecnym sezonie „Kruszel” rozegrał w Lidze Centralnej do tej pory 25 meczów i zdobył 78 bramek.

Filip, dziękujemy i powodzenia !!