Kapitalny start młodzików Siódemki Huras. Już są liderem tabeli!

Siódemka Huras Legnica wygrała 42:21 z Chrobrym I Głogów w meczu 2. kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Zespół trenera Zygmunta Woźniczki zajmuje w tabeli pierwsze miejsce.

Wtorkowy mecz w hali przy ul. Wierzyńskiego był wyrównany tylko przez pierwsze dziesięć minut. Tyle czasu bowiem przyjezdni byli w stanie stawiać opór naszej drużynie. Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki spotkanie rozpoczęli nerwowo, ale z nadziei na dobry rezultat głogowian „wyleczył” bramkarz Wojciech Zemła. Siódemka zaczęła „odjeżdżać” z wynikiem i już przed przerwą zbudowała 13-bramkową przewagę.

W drugiej połowie oglądaliśmy już mecz do jednej bramki, a jedyną niewiadomą były rozmiary zwycięstwa Siódemki. Zaznaczmy, że w tej fazie spotkania naszą bramkę „zamurował” Timothy Taiwo. Ostatecznie skończyło się na pokaźnym zwycięstwie różnicą 21 trafień.

Siódemka Huras po dwóch kolejkach z kompletem punktów jest liderem tabeli. Następny mecz nasi młodzicy rozegrają już w czwartek 6 października (godz. 16.30), w Kątach Wrocławskich z tamtejszym GOKiS-em.

SIÓDEMKA HURAS LEGNICA – CHROBRY I GŁOGÓW 42:21 (23:10)

SIÓDEMKA: Zemła, T. Taiwo, Kucharski – Kiedrzyński 6, W. Będzikowski, Mieleszczenko 7, Grabowski 3, Wita 4, Młyńczak 8, Misztal, B. Bielewicz 2, Wilczyński 6, A. Kruszelnicki 5, Tomczuk, Paterek 1, Zieliński. Karne: 1/1. Kary: 2 min.

PRZEBIEG MECZU: 3:3 (5), 9:5 (10), 13:6 (15), 20:8 (20), 23:10 (25), 31:11 (30), 36:12 (35), 40:15 (40), 41:19 (45), 42:21 (50).