Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Demolka w lidze młodzików. Siódemka Huras górą w derbach Legnicy

Siódemka Huras Legnica wygrała 47:27 z EuCO UKS Dziewiątka Legnica w meczu 6. kolejki grupy B Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Nasza drużyna umocniła się tym samym na 1. miejscu w tabeli.

Choć wtorkowy mecz miał otoczkę konfrontacji lidera z wiceliderem to jednak zdecydowanym faworytem była krocząca w tym sezonie od zwycięstwa do zwycięstwa Siódemka. Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki wywiązali się z tej roli, jak należy i nie dali żadnych szans lokalnemu rywalowi.

Spotkanie w hali przy ul. Wierzyńskiego miało jednostronny przebieg. Siódemka przewyższała Dziewiątkę pod każdym względem i bardzo wysoko wygrała. Końcowy rezultat mówi zresztą wszystko.

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra już w czwartek. O godz. 18.00 zmierzy się na wyjeździe z Moto-Jelczem Oława, który po 6. serii spotkań wskoczył na 2. miejsce w tabeli.

Siódemka Huras Legnica – EuCO UKS Dziewiątka Legnica 47:27 (24:10)

Siódemka: Zemła, Zawierucha, T. Taiwo – Kiedrzyński 3, Skiba 15, Stefaniak. A. Taiwo 6, Wita 1, Młyńczak 1, Świechowski 8, Witkowski 2, Maciejewski 2, Wilczyński 3, A. Kruszelnicki 6, Zieliński.