Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Mecz do jednej bramki. Kolejne efektowne zwycięstwo młodzików Siódemki

Siódemka Huras Legnica wygrała 50:19 z Żagwią Dzierżoniów w ostatnim w tym roku meczu Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Nasza drużyna już wcześniej zapewniła sobie triumf w swojej grupie.

Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki urządzili sobie w czwartkowy wieczór trening strzelecki przed wyjazdem na turniej gwiazdkowy do Obornik Wielkopolskich. Bardzo udany, bo rzucili aż 50 bramek. Naszą drużynę czeka jeszcze w styczniu ostatni mecz grupowy z Zagłębiem Lubin, który nie będzie miał już jednak dla niej znaczenia. Siódemka Huras awansuje do grupy finałowej Dolnośląskiej Ligi Młodzików z kompletem zwycięstw (wystąpią w niej po 3 najlepsze drużyny z grupy A i grupy B).

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW

Dziś (17 grudnia) Siódemka Huras rozpoczyna rywalizację w IX Gwiazdkowym Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików w Obornikach Wielkopolskich. W grupie eliminacyjnej zmierzy się z MKS-em Poznań, SP 16 Płock i reprezentacją województwa mazowieckiego. W drugiej grupie zagrają: Nowa Karczma, Nielba Wągrowiec, Mazowsze II oraz gospodarze – Sparta Oborniki Wlkp.

Siódemka Huras Legnica – Żagiew Dzierżoniów 50:19 (22:8)

Siódemka: Zemła, T. Taiwo – Kiedrzyński 2, Mieleszczenko 1, Skiba 14, Stefaniak 2, A. Taiwo 4, Wita 3, Młyńczak 7, Bielewicz 4, Świechowski 3, Witkowski 1, Maciejewski 3, Wilczyński 6.