Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Juniorzy Siódemki Huras Legnica wicemistrzem Dolnego Śląska

Na zakończenie rozgrywek w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Siódemka Huras Legnica przegrała na wyjeździe 19:25 z SMS Zagłębie Lubin, które zostało mistrzem województwa i tym samym uzyskało bezpośredni awans do 1/16 finału mistrzostw Polski.

Zespół trenera Piotra Będzikowskiego do Lubina pojechał w roli lidera tabeli. Niestety w środowy wieczór gospodarze byli zdecydowanie lepiej dysponowani i odegrali się Siódemce za porażkę w Legnicy z pierwszej rundy. Nasz zespół raził nieskutecznością i mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Zagłębia 25:19.

Siódemka Huras prowadziła w tabeli przez cały sezon, ale finalnie zajęła w lidze 2. miejsce i o awans do 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorów będzie musiała walczyć w barażach, które rozegrane zostaną w styczniu 2022 r. Brązowy medal mistrzostw Dolnego Śląska przypadł MKS MOS Wrocław.

SMS Zagłębie Lubin – Siódemka Huras Legnica 25:19 (12:9)

Siódemka: Socha, Turkiewicz – Kochlewski 1, Pacek 3, Kosiorowski 1, Śliwiński, Dziedzic 1, Kruszelnicki 3, Krukiewicz 2, Kruszelnicki 3, Zieliński 2, Ł. Szporko 2, Grynienko 4, Łukawski.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW