Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Juniorzy Siódemki Huras wystąpią w turnieju Szczecin Cup 2021

Juniorzy Siódemki Huras Legnica przygotowują się do startu w mistrzostwa Polski. W dniach 29-30 grudnia 2021 r. nasza drużyna zagra w turnieju Szczecin Cup.

Podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego w Szczecinie rozegrają trzy mecze. W środę (29 grudnia) o godz. 16.30 zmierzą się z AZS AWF Warszawa. Dzień później – w czwartek (30 stycznia) nasza drużyna zagra z Kusym II Szczecin (godz. 14.30) oraz Kusym I Szczecin (godz. 16.30).

Juniorzy Siódemki Huras wywalczyli w tym sezonie tytuł wicemistrza województwa dolnośląskiego. Do rozgrywek centralnych awansowali po zwycięskich barażach z Chrobrym Głogów. Turnieje 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów zaplanowane są na 21-23 stycznia 2022 r. Siódemka Huras o awans do kolejnej rundy walczyć będzie w Zabrzu.

FOT. Robert Krukiewicz