Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Młodzicy Siódemki kończą pierwszą część sezonu z kompletem zwycięstw!

Na zakończenie rywalizacji w grupie B Dolnośląskiej Ligi Młodzików Siódemka Huras Legnica wygrała w Lubinie z Zagłębiem 37:25. Drużyna trenera Zygmunta Woźniczki zajęła w końcowej tabeli 1. miejsce i pewnie awansowała do grupy finałowej.

Bilans młodzików Siódemki Huras Legnica jest imponujący. Nasz zespół wygrał wszystkie 10 meczów i zakończył rywalizację w swojej grupie z kompletem 30 punktów. Swoim rywalom Siódemka zaaplikowała aż 403 bramki! Warto podkreślić, że 106 z nich to dzieło najskuteczniejszego zawodnika ligi, Kamila Skiby.

Obok Siódemki do grupy finałowej awansowały też Moto-Jelcz Oława i Żagiew Dzierżoniów. Z grupy A promocję wywalczyły: ŚKPR I Świdnica, Śląsk Wrocław i ŚKPR II Świdnica. W sześciozespołowej grupie finałowej, w której walczyć będzie się o medale mistrzostw Dolnego Śląska, zaliczone będą spotkania z drużynami ze swojej grupy eliminacyjnej.

Siódemka Huras zacznie rywalizację jako lider tabeli z 12 punktami, natomiast ŚKPR I Świdnica z 9, Śląsk Wrocław z 6, Moto-Jelcz Oława z 5, ŚKPR II Świdnica z 3 a Żagiew Dzierżoniów z 1.

Zagłębie Lubin – Siódemka Huras Legnica 25:37 (12:19)

Siódemka: Zemła, Zawierucha – Kiedrzyński 5, Mieleszczenko 1, Skiba 8, Stefaniak 4, A. Taiwo 6, Wita 1, Młyńczak 1, K. Bielewicz 2, Świechowski 4, Maciejewski 1, B. Bielewicz 1, Wilczyński 1, Kruszelnicki 2.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW – GRUPA B

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW – GRUPA A