Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Wraca Liga Centralna! Jedziemy szukać punktów w Legionowie

Po sześciu tygodniach przerwy znów czekają na emocje związane z Ligą Centralną. Siódemka Miedź Huras Legnica na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek zmierzy się w sobotę na wyjeździe z KPR-em Legionowo. Początek meczu o godz. 18.00. Transmisja w internecie.

– Mamy swoje problemy kadrowe, ale nie zważamy na nie. Koncentrujemy się na tym, jak wyglądamy na boisku i analizie przeciwnika. Na pewno nie jesteśmy faworytem, co pokazuje ligowa tabela, ale jedziemy do Legionowa po pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo – mówi Tomasz Góreczny, trener Siódemki Miedź Huras Legnica.

KPR Legionowo – doświadczenie, stabilny skład i superligowe aspiracje [SYLWETKA NASZEGO RYWALA]

Zdaniem naszego szkoleniowca, KPR to bardzo mocna drużyna, z masą doświadczonych zawodników. – Świetnie wyglądają fizycznie, mnóstwo w tej ekipie sportowej jakości. Na pewno jednak można z nią wygrać. Zresztą tak, jak z każdym w tej lidze. Wiemy, gdzie KPR ma deficyty i spróbujemy je wykorzystać – zapowiada szkoleniowiec Siódemki Miedź Huras.

Sobotnia kolejka zakończy pierwszą rundę sezonu. KPR walczy o wskoczenie na półmetku rozgrywek na ligowe podium. Siódemka ma nieco inne cele. Nasza drużyna plasuje się w tabeli na 11. miejscu i musi nerwowo oglądać się za plecy, bo nad strefą spadkową ma ledwie dwa punkty przewagi.

– Solidnie przepracowaliśmy przerwę w rozgrywkach i wszyscy wierzymy, że ta druga część sezonu będzie w naszym wykonaniu zdecydowanie lepsza. Atmosfera w drużynie jest bojowa, a umiejętności nigdy jej nie brakowało – podkreśla trener Tomasz Góreczny.

Siódemka w tym sezonie z wyjazdów do Legnicy nie przywiozła ani jednego punktu. Przegrała wszystkie pięć spotkań – w Ostrowie Wlkp., Przemyślu, Sosnowcu, Zamościu i Wrocławiu. Czy w Legionowie dojdzie do przełamania? Trzymamy kciuki!

13. kolejka Ligi Centralnej: KPR Legionowo – Siódemka Miedź Huras Legnica, sobota (22 stycznia), Arena Legionowo, godz. 18.00. Transmisja – TUTAJ.