Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Michał Czarnecki na dłużej w Siódemce Miedź Huras Legnica!

Michał Czarnecki przedłużył kontrakt z naszym klubem o kolejny rok. To oznacza, że 22-letni skrzydłowy będzie zawodnikiem Siódemki Miedź Huras Legnica co najmniej do czerwca 2024 roku.

Michał Czarnecki miał ważny kontrakt z Siódemką jeszcze przez rok, do końca sezonu 2022/2023. Leworęczny skrzydłowy już teraz podpisał jednak aneks do umowy, na podstawie którego z naszym klubem związał się na kolejny sezon – 2023/2024.

– Jako legniczanin tym bardziej cieszę się, że zostaję w Siódemce na dłużej. To klub, z którym jestem związany od wieku juniorskiego. Chcę pomóc drużynie wrócić do Ligi Centralnej, bo tam jest jej miejsce – mówi Michał Czarnecki.

22-letni Michał Czarnecki w poprzednim sezonie był jednym z najlepszych prawoskrzydłowych w Lidze Centralnej. Kampanię 2021/22 zakończył z dorobkiem 78 bramek będąc tym samym drugim strzelcem Siódemki Miedź Huras.

– Michał ma za sobą bardzo udany sezon. W nowych rozgrywkach bardzo liczymy na jego zaangażowanie, ambicję i skuteczność. Na pewno będzie jedną z kluczowych postaci zespołu, który powalczy o awans do Ligi Centralnej – mówi prezes naszego klubu, Martin Huras.

FOT. Bożena Ślepecka (e-legnickie.pl)